Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • wigwam

    újonc

    Az én történetem.
    A családomban van egy tag aki a brokernet nél dolgozik.A lakása már nem az övé,ez év január óta az anyám lakása is a bank tulajdona már.
    Ebbe a lakásba vagyok bejelentve én magam is.Ügyesen beszélte rá az anyámat ,mert előbb más banknál már felvetetett vele 2 milliót.
    Rendezett családi életet élt a rokonom,de mikor a familiája megneszelte,hogy miben tevékenykedik kiadták az útját azon nyomban.
    Heteken át hivogat és üzenget a rokonom ,hogy adjak kölcsön neki,mert vészhelyzet van.
    Persze felőlem felfordulhatna, de a történtek ellenére mégis szeretettel gondolok rá.Viszont azt hogy anyám alól a nyugdijas évei kezdetén kihúzta az otthonát és évtizedre adósságba hajszolta ez már nekem is sok.Lépéseket fontolgatok arra nézve,hogy kártérítési pert indítok,vagy gyámság alá helyeztetem a rokonomat ,mert ez így tovább nem mehet.Szégyen ide vagy oda.
    Rokonom 1/2 évet kért,hogy bízzunk benne.Már a 9.hónap is lejár lassan.
    Inkább szégyenkezek a világ előtt,hogy milyen csúfságot követtem el a rokonommal,mint a híd alá menjek anyámmal.
    Én fizetésért dolgozom.Hiszek benne,hogy csak becsületes munka mellett maradhat tiszta az ember lelkiismerete.

  • wigwam

    újonc

    Az én történetem 2.rész!

    Mindenkinek köszönöm a bátoritást,és a segítséget!

    El tellt egy kis idő,míg feltudtam dolgozni a történteket,hogy higgadtan tudjak gondolkozni.

    Hogy miért is?
    Mert felhívtam a rokonomat,hogy volna 1-2 ötletem arra nézve,hogy miként lehetne kilábalni ebből a szörnyű helyzetből.
    Hálistennek a bnet nél gyakran vesz részt személyiségfejlesztő tréningen,így határozottan csak annyit mondott,tégy belátásod szerint,köszönöm,szia.és letette a telefont.
    Ezután ügyvédhez fordultam,aki annyit közölt ,mivel a kölcsönadót rokoni szálak fűzik az adóshoz, a jog nem tehet semmit nemfizetés esetén,ha a kölcsönadó nem tesz semmit.
    Ezután Édesanyámhoz mentem és szószerint elsírtam én kreténállat a bánatomat neki.
    Most úgy látom,hogy lassan lassan dereng neki,hogy mi vár reá.
    Anyám másnap közölte,hogy a rokonom záros határidőn belűl rendezi az adósságait.
    Ezen csodálkoztam.
    Megittam egy kávét aztán egymás után elszívtam vagy 5 szál cigit,és elkezdtem újra át gondolni az egészet,hogy mi is lehet ,vagy lehetett a valóság.
    Ekkor mint derült égből a villám,sújtott le rám a tény ,hogy ez az egész egy halálcsapda.
    Bővebben:
    4-en ülnek egy kerek asztalnál ,pókereznek,de csak 3 előtt vannak zsetonok.
    A 3 kérdi a 4.et.Te nem játszol pénzben?
    Mire az felel.
    Én bemondással adom a tétet,és a mögöttem levők fizetnek majd!

    Ekkor kezdtem nagyban gondolkodni én is.

    Ugyanis!
    Rájöttem,hogy akár fizet akár nem ,most már mindegy.Neki!
    2 ügyvédet fogadtam,hogy indítsunk pert,és ha lehetséges,büntető per legyen.
    Azt hiszem hogy precedens értékü per lesz.
    Zala-megyében ezt mással,többé senki sem fogja mégegyszer megtenni.
    Folyt köv.ha élünk még addíg.
    Egyébként mindent át adtam ügyvédeimnek,arra az eshetőségre,ha valami történne.
    Azzal tisztában vagyok hogy ma kishazánkban egyetlen cég sem tehet arró,ha az alvállalkozói között,óvatosan fogalmazva megtévedt emberek is vannak.
    Üdv mindenkinek!

  • wigwam

    újonc

    válasz azigazforest #1165 üzenetére

    A befektetés a rokonomé,az egzisztenciájának és életvitelének a költségei a hitel révén ,az anyámé.
    Teljesen le vagyok állítva min: 2 hétre ,hogy addíg van határidő a hitel visszafizetésére.Utána,majd lépünk megint.
    Én büntető pert szeretnék,mert találtam 1-2 érdekessséget amin a bűnvádi eljárást meg lehet indítani,mert a cselekmények sorozatai melyekkel a hiteleket kicsalták Anyámtól,előre kitervelt szándékból és nyereségvágyból megtévesztő módon lettek végrehajtva úgy,hogy mire rájöttünk a turpisságra,már ne lehessen tenni semmit.
    Amikor azt írtam,hogy precedens értékü per,akkor közvetve,vagy közvetetten résztvevők mind meglesznek majd idézve.
    Pl: 1 banki alkalmazott,1 bnetes dolgozó,,1 bnetes alvállalkozó ,1-2 magánszemély .
    Szóval 2 hetük van vagy világ botrányt csinálok.
    2 hét,2hét.aztán irány Baracska, annak aki benne volt,mert megfizetnek! addíg éljek.
    A jog erejével sújtok le rájuk.

  • wigwam

    újonc

    válasz azigazforest #1169 üzenetére

    Azt hiszem némi elértés,vagy én irtam el valamit.
    Mert a mi esetünkben a jelzálog hitel valóban bnetes úton köttetett, viszont a többi millió, érdekes módon ,egy teljesen idegen lakás adósságai voltak,és lettek át játszva a mi lakásunkra ,és a nagyim otthonára,ahol a nagyi haszonélvezeti joga erőseb mint a tuljdonjog és mégis ezt vagy ezeket a tranzakciós ügyleteket bnetes hajtotta végre aki véletlenül még a rokonom is.Az érdekesség az egészben az,hogy azáltal,hogy ott megszüntek a hitelek,mármint az idegen lekásnál ,máris eladhatóvá vált a lakás,és a lakásból egy szép ház lett.
    A történethez az is hozzá tartozik,hogy ezek az adósság átruházások jogszerűen lettek végre hajtva,de csak megtévesztéssel lehetett kivitelezni őket.
    Gondolom ,mert csak így történt,hogy a 84 éves nagymamám félre lett tájékoztatva,mikor haszonélvezöként aláírta a hitelfelvételi papírokat.Ráadásul külföldön.Vitték,hozták.
    Le írnék érthetőb dolgokat is csak akkor valószínü,hogy a bóbitás taxi itt lenne rögtön,és vinne,mert ebben az országban joga,csak a zsiványnak van.
    Most látjuk mindannyian,hogy hol tartunk.Az idei karácsony szép lesz kinek otthon ,kinek baracskán.
    Családom látja rajtam hogy el vagyok szánva mindenre.A jog eszközétől a woodoo varázslásig mindent latba vetek csak megállítsam ezt, ami naponta termeli a veszteséget.

  • wigwam

    újonc

    válasz alexxxx #1173 üzenetére

    Jó úton haladok,mert ma este tájékoztatást kapok,hogy mi a jelenlegi helyzetre a megoldás,mármint az hogy mit eszeltek ki megoldásként.
    Ha rájövök,hogy süketelés van,vagy meg próbálnak megvezetni,esetleg hülyére akarnak venni,nos akkor ,mindegy lesz.
    Lépek majd egyet.

  • wigwam

    újonc

    Sajnos igazam lett.
    Decemberig lett kitolva a fizetés ,úgyhogy folytatódik a macska egér játék.
    Nem baj,még nyerhetek a lottón is ,vagy csoda is történhet.
    Addíg is kitartást mindenkinek,és ne feledjétek 1 fél woodoo szertartás még mindíg jobb mint egy celebrált mise az ellenünk vétkező lelki üdvéért!
    :)

  • wigwam

    újonc

    válasz azigazforest #1176 üzenetére

    Köszi az együtt érzést!
    Érdekes,hogy ez a gazdasági hanyatlás ami a világban és hazánkban van ,különböző mértékü reakciókat indít el.
    Már bármit mondhat a rokonom,hogy igy fizet meg ugy fizet.Most megfizet!
    A jog ,és a woodoo eszközeivel csapok le rá.
    Sajnálni fogja a napot mikor abban a csöpp agyában megszületett a gondolat hogy Anyámat kiforgatja mindenéből!
    :)
    Egy kis feketemágia?+áldozati kakas vére+woodoo baba?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák