Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dorika87

    őstag

    Sziasztok. Nem olvastam most vissza, mert nincs rá időm munka közben. Csak azt az észrevételt, tapasztalatot szeretném veletek megosztani, hogy felhívtak a Best Byte-tól, hogy nem tudják teljesíteni a samsung 64gb-os rendelésem, mert elfogyott a termék (pedig én is akkor rendeltem, amikor újra rendelhető volt, és úgy tudom itt többen rendeltek azután)
    Szóval kérdeztem a hölgytől, hogy ez hogy lehet? Mondta, hogy volt bőven készleten, de olyan sokan rendeltek, hogy elfogyott és jelenleg nem tudnak többet rendelni.
    Mondtam, hogy nekem ez jövőre is megfelel ha ismét tudnak majd rendelni, de mondta, hogy nem tudja pontosan, hogy mikor tudnak és így ezt nem tudják teljesíteni.
    A rendszer nem működött jól és ezért tudtam leadni én is és más is a rendelésem, amikor már nem volt készleten.
    Ti mit ajánlanátok. Nyugodjak bele, vagy lehet ezzel még valamit kezdeni, hogy mégis hozzájussak a termékhez?
    Hozzáteszem az Alle-ban és a Váci úton azt írja, hogy van raktáron, de erre azt mondta a hölgy, hogy tudják és dolgoznak rajta, mert ez hibás adat.

    Szóval ettől a cégtől most szerettem volna először rendelni, de rögtön egy negatív tapasztalattal indultam. :(
    Járt más is hasonlóképpen mint én BF alatt?

Új hozzászólás Aktív témák