Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszpontaz

    veterán

    válasz leviske #2020 üzenetére

    Ha nekem erősebb hardverre kellene ugrani, akkor ezt választanám és ott tartanék hogy AMD FX8350 = 54.000.-, RAM (Kingston HyperX 8GB 1866MHz DDR3) 27.000.- (vagy ha már veszek akkor 2X ennyit), ALAPLAP ~30-35000; VGA HD7950 ~90.000.-, +táp, ~20.000 (más minden megvan, amit nem cserélek) itt normális cuccokról beszélek, erős hardverről. Ez 1,5X, majdnem 2X annyi mint a PS4, és az emellett egy multimédia központ. A havi díja az online cuccnak ~1500 ft. Ha akarom veszek, ha nem, nem.

    Ha csak PS4-et veszek, marad az asztali gép tervezésre, meg a többi meglévő Steam/Uplay˛Origin játékra, mert azoknak bőven elég. Anyagilag jobban jövök ki szerintem, bár mondom ezt úgy, hogy az életben nem volt konzolom, viszont ma is vettem 2 játékot Steamen, szóval ami érdekel, úgyis megveszem (de nem COD-ot ;] ), így mindegy hogy konzolra vagy PC-re költök (vagyis nem, mert a fix hardver miatt szerintem időtállóbb a konzol mint a PC, de ez majd kiderül).

    (#2026) Winne: tervezőprogramok alatt jobban teljesít mint egy i5 (ami ugyanennyibe kerül), egy közepes i7 szintjét hozza, viszont nem, 80ezerért. Nem csak játékra kell a gép, így ezt is szem előtt tartom. Van i7-es gép is nálam, de nem estem tőle hanyatt. Van ilyen procival szerelt gép az irodánkban, és teljesen meg vagyunk vele elégedve. Az i7 nem ér annyit amennyiért adják.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák