Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszpontaz

    veterán

    válasz marilllyo #59243 üzenetére

    A FEAR-ban teljesen igazad van. Abban az AI azért ott van a szeren, tud meglepetéseket okozni.

    (#59244) prokxy: A BF single részében azért tényleg gagyi az AI.
    A SKILL-re visszatérve: A BF3ban legalább jól el volt dugva, persze ott meg a KD fapfap ment mert az volt a címoldalon, de irritáló a 4ben hogy pont az a legszembetűnőbb. Én is azért állok úgy ahogy mert nem érdekelt amikor toltam hogy hányszor, mibe halok bele, de agresszíven toltam, be a sűrűjébe, a Golmudon A pont körül körbe-körbe kergettem tankkal a gyalogosokat, jelentve is lettem abban a körben hogy mekkora csíter vagyok. Elkezdtem kicsit ráérezni a DMR-ekre is, azzal nyomultam, és szedtem ki sorban mindet, és élveztem, nem idegeskedtem azon hogy ki hogyan szivatott le itt-ott a körben.
    Az viszont felcsesz de rendesen hogy egy normális squad nincs ahová úgy tudnál csatlakozni hogy ne az egész banda a hegytetőn kempeljen csipaként vagy ne a szélrózsa minden irányába szaladgálna mind egytől egyig. Nem tartanak össze a squadok, talán 10 körből 1 volt olyan hogy mindenki tudta mit kell csinálnia, volt élesztés és segítettük a másikat, ahol csak tudtuk. Ezt chat-ben is jelezte az egész squad hogy rég játszottunk ilyen jót, és nagyon jó csapat jött össze (saját squadra értem). Igazad van hogy egyedül nem váltod meg a világot, sokszor tapasztalom, de szégyen hogy az egyetlen járműves pályán képesek az összes tankot elvinni azért, hogy kempeljenek vele a vasúti töltés tetején a kínai kezdőről egymás mellett 3an, csipaként és supportként, és egy pontot se foglaljanak, vagy a mező közepére hajtsanak vele jeep helyett és kiszálljon belőle, otthagyja a 100%-os tankot, hogy egy kő mögé el tudjon bújni csipázni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák