Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • priti

    addikt

    Ez a motor tényleg nem rossz.
    Ami az MW3-at meg a BF3-at illeti inkább nem mondok semmit. A COD2-őt adja ki valaki újra! Semmihez ne nyúljon csak a grafikához és tegye bele a futást, mapokat is csak úgy dobjon bele újat, hogy a régieket is benne hagyja. Akkor megveszem azonnal. Olyan mozgást azóta sem tudtak eltalálni. Egyedül az MW1 hozta. Jobb is volt, mint ezek. Ezekben nincs meg az az igazi kommandós fíling ami odaláncol, ami leköt. Ami ott kezdődött, hogy egy szál kar98-al leszedek három mp44-est kihasználva a pályát, a fedezékeket, majd azzal folytatódott hogy egy kezdőt egy stukkerral hülyére lövök az mw1-ben és tökmindegy mi van nála. Nincs ezekben semmi multiban se. Egy óvoda szép graffal.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Gergosz2 #25919 üzenetére

    Ezt a törést nem tudom elfogadni. Most léptem ki a BF3-ból, nagyon szép, tényleg szép, de nem köt le. Olyanok ezek az új FPS-ek, mintha éveken át nyomtam volna autós játékokat Logitech G27-tel és egyszercsak kitalálnák, hogy mostantól nem támogatják az autós játékok a kormányt. A váltót meg a pedált igen, de a kormányt nem. Semmilyen kormányt és sorra jönnének ki a szebbnél szebb grafikájú, így-úgy-amúgy összetörő autókkal, élethű hegyi utakkal meg minden földi jóval szerelt autós játékok, de csak billentyűvel kanyarodhatok. Belépek ezekbe és csak arra tudok gondolni, hogy milyen jó lehetne, de szar. MW1-ig végig az egész COD sorozat tök jó volt, már irgalmatlanul vágtuk, imádtuk, legalábbis én és aztán egyszercsak kijelentik, hogy nincs hajlás. Mondom "mi van?" ...hát nincs. Aztán megveszem a Black Ops-t hogy na végre újra eljutottunk oda ahol már egyszer tartottunk (miután becopattak az MW2-vel), de nem. Sehol sincs. És sorra jönnek ezek a csillivilli FPS-ek azóta is és mind szar, de már úgy tolnék valami újat és olyan kevés kéne még ezekhez. Francba.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Xirtam #26987 üzenetére

    win7 service pack 1 telepítő file külön letölt. Víruskereső, tűzfal és egyéb nyomi segédprogram kinyom, sp telepít, újraindít, örül

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Eagl3 #27928 üzenetére

    Én nem elismerném, hanem az összes vevővel perközösségben beperelném jogellenes károkozásért, mert tönkreteszi a szolgáltatást, amit vásároltam. Semmi jelentősége a pernek, csak kiszivárogtatnám a tárgyalás időpontját. Na akkor mi lenne, ha tömegnyi ember kiszúrná a programozót "Ez a g*ci írta!!!" felkiáltásra... Na onnan menjen haza...
    A szerzői jog le van tojva. Ha valaki feltöri azzal nem okoz kárt annak aki megvette. Az ilyen nyomorék csíter viszont igen. A játékból offline crack ide-oda van elég bevétel. Azt megértem, de ennek semmi értelme. Tetris-ezzen az olyan gyökkettő akinek ez bejön, hogy rákönyököl a tűzgombra, aztán ha kifogyott elindul a fal felé tölteni.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz BandiHUN #27937 üzenetére

    Az adatok "elfogása" is jogellenes, de tökmindegy. Nem is kell semmit tenni. Elég egyetlen idézés. A fanatikus tömeg -aki élete egyharmadát virtuális gyilkolással tölti- majd intézi a többit. :DDD Gondold végig a szitut, amit írtam a hsz második felében. Ha peche van még meg is ölik :)

    Hardverlesen

Aktív témák