Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Gergosz2

    veterán

    válasz priti #25918 üzenetére

    lol.

    Codban nem jelentkezik annyira ha sok noob van a csapatban , mert akár 1-2 ember is lehozhatja a kört.Bf-ben ilyen nincs.
    Ha látom hogy nagyon noob csapatba kerülök akkor szépen lépek le.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

  • Gergosz2

    veterán

    válasz priti #25923 üzenetére

    mondjuk ahogy idősödik az ember egyre kevésbé kötik le a játékok.
    Én is már így vagyok .Jó nem azt mondom hogy vén trotty vagyok de már nem is 14 éves.
    Anno persze marha sokat kockultunk cod2-vel meg stb de manapság az sem tudna lekötni huzamosabb ideig.
    Hát ez van ,az ember rájön hogy hasznosabban is tudja tölteni azt az időt.

    Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

  • keIdor

    titán

    válasz priti #25918 üzenetére

    +1, nekem az 1 meg az UO tetszett legjobban.

    Gergosz2: Maximum az ízlés változott nálam, de a jó játékok ugyanúgy lekötnek, mint régen, lehet az RPG vagy TPS, azok a mai napig jók.

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

  • BandiHUN

    veterán

    válasz priti #27935 üzenetére

    Nem tudnának sokat tenni...az ilyen programocskák nem törik fel a játékot,hanem "elfogják" a géped és a szerver közötti adatforgalmat,amiben benne van minden játékos pozíciója,a megjelenítésre meg olyan technikát használnak,mint ahogy pl.az MSI Afterburner kiírja az FPS-t,stb.
    Vagyis a játék normálisan fut,csak a progi vezérli az egeredet,ami olyan,mint pl.egy programozható egér,billentyűzet,vagyis megintcsak nem beavatkozás.
    Az meg hogy ki mire használja...jó példa erre a torrent,ahol szintén nem lehet sem a program,sem a rendszer kitalálóját perelni,mert ő nem tehet róla,hogy az emberek jogvédett tartalmakat osztanak meg az ő cuccával.
    A játékgyártó cég részéről meg ott a védelem minden egyes játék füzetkéjében:A multiplayer játékélmény egyénenként változhat.
    Egyébként meg ott a példa az MW3 személyében,ahol annyi a csaló,mint égen a csillag,sőt ott még a csalók kimaxolják vagy lenullázzák a szintedet...és mégse tudnak mit tenni.Arról nem is beszélve,hogy eladási rekord,stb,pedig a cod4 óta lehetett tudni,hogy csalni fognak ezerrel,hisz a motor ugyanaz,a korábbi részeknél kiadott szerverfájlok és ismert motor miatt nyugodtan írhattak x féle csalást.
    Itt meg elég volt a demó/maga a motor sem változott túl sokat,bár lényegében azértis könnyű aimbotot írni,mert tulajdonképp az összes multis játék ugyanúgy csinálja a meccset,mert nincs más mód,nem lehet a szerveren játszatni a játékot,így kénytelen a szeró mindenkinek kiküldeni mindenki helyzetét,sőt az adatforgalom,stb.miatt különösebben le sem kódolhatják az adatfolyamot.
    Mondjuk itt legalább a csalóknak ténylegesen el kell érni a szintet,az MW-kben belépsz a szeróra,és már gyanútlan userként is kész a baj,ki vagy maxolva.
    Vagyis ott emiatt nehéz szűrni,ki csal,itt meg azért produkálnia kell magát a csalónak,így könnyebb is kiszűrni.Persze ehhez nem ártana a szervereken nagyobb admini jelenlét,most még boldog-boldogtalan akár egyedül is szerót bérelt,de ha ezek lejárnak,akkor azért várhatóan megszaporodik a valóban felügyelt szerók száma,és az adminprogik is tudnak már pl.kicket,killt,bannt csinálni tiltott dolgokra,innentől a hc csalókra is remélhetőleg lesz valami okosság.Gondolok itt arra,hogy pl.pici az esélye,hogy bár pl.van 10 killem,de abból 8+ headshot van,ott valami nem kóser,még szerintem sniperrel is.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák