Hirdetés

Aktív témák

  • Cybertrone

    veterán

    válasz keIdor #24294 üzenetére

    Még annyi se... :R Részemről a témát lezártnak tekintem... rendszerint 4 szerverbérlővel vagyok nagyon jóban, akikkel napi kapcsolatban vagyok ts-en és együtt szoktuk elmúlatni az időt... Ők mondták hogy lehetne esetleg egy kis rush... mondtam nekik persze... Az hogy ez egyeseknek nemtetszett az magán szoc probléma... Ez baráti szervernek indult,és elsődlegesen azokat szolgálja akik fizetik! Az meg hogy le lettem barmozva más kérdés! A saját családomnak nem engedem az ilyesfajta megnyilvánulást, nemhogy egy ismeretlen embernek... Ezért kapta a kicket, és ezért kapja a többi ember is aki káromkodik a kicket... Nem tűröl el az anyázást, a szerveren... Töübbek közt ezért tart ott az ország ahol tart kb semmi intelligenciájú emberek irányítják, és semmi intelligenciával sajnos csak a káromkodásig jut el a szókincs! :U Hogyha a gamerek egymást szidják akkor rendszerint szólni szoktam... nem egyszer szólok, és max utánna dobom ki az embert, vagy mutélom le a chathogát! Itt személyesre vettem a beszólást, és ez lett a vége! 10 adminból 10 szerveren 10* kickelnék ezért! :K

    Eagl3:
    Köszi, ígérem majd átnyálazom! Viszont te is átnyálazhatol egy önmegbékélésről szóló könyvet, mert ahogy látom nagyon feldúlt hogy kikickeltelek! Ha esetleg nem tudnál aludni, akkor nagyon sajnálom hogy megkaptad azt amit minden admin megadott volna neked... a tanulság az hogy tartani kell a szádat, és nem egyből ráfeküdni a chat ablakra, és elmondani a frankót! Illetve el lehet mondani, és biztosítalak hogyha te olyan hangnemben kezdel én is úgy fogom folytatni, tehát ha nem szaroztál volna egyből, nem kaptál volna flegma választ! Amilyen a mosdó olyan a törülköző... :K

    [ Szerkesztve ]

    "Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Aktív témák