Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Malachi #23651 üzenetére

    Én valamennyire alkalmazkodtam a helyzethez...akire esélyem van átlag pub gémen,én se spotolom,viszont nem vagyok rest a távoli ellent,tankokat,heliket...Azért szeret mindenki haladni,az a baj,sok embernek nincs meg rengeteg minden,és amíg ez így lesz,addig önzőznek az emberek...
    Ennyiből kár,hogy nincs itt is kész az unlock 2-3 hét alatt,és inkább lenne prestige vagy mittudomén,nekem sincs meg egy kazal cucc a meglévő fegyókhoz,nem beszélve a fegyókról magukról.És kieget csak killért lehet szerezni,objektíváért lehet szintet,stb.szerezni,de kieget nem.Plusz aki a cod-okhoz szokott,annak fura,hogy itt nem öl 20-30-40embert 10 perc alatt,még 64es szeón is átlag 10 killje van az embernek,és sokkal hosszabb idő alatt.Kicsit széthúzott a fejlődés...ráadásul még itt jön az,hogy a kezdő cuccok gyengék,a kezdő járművest leszedi mindenki,stb...emiatt is igyekszik első körben mindenki magának kaparni a gesztenyét.
    BC2-ben sem volt jó,de szerintem jobb volt,hogy lvl17-re megvolt minden cuccom...2-3 hét alatt elmúlt a tunkolás,utána max csillagokra,platinára ment a hajtás :)
    Itt nem tudom,még azt se,meddig jár unlockkal a szint...de szerintem még a péhán sincs,aki kimaxolta volna,pedig van 40+-osunk úgy tudom+1 hónapja kint a game.
    Codban átlagban 10-12óra alatt még objektívázgatva is megvan pl.a BO-ban 1 prestige,dupla xp-hétvégén 6 óra alatt össze lehet lőni.Lehet szidni azt is,de ez se jobb,hogy itt az én tudásommal és időbeosztáaommal kábé fél év,mire szintben elérem a 40-et...és ez vicces egy olyan gémben,ahol ráadásul ennyire nem mindegy a cucc.És még nem is mennek nagyüzemben a mortarosok,Javelinesek,MAV és egyéb finomságokat használók,az öngyógyuló lézerirányzott rakétás alig befogható légiharcosok...

    Teszt:no pont nem érdemes hinni egy ilyen újságtesztnek...oda húznak,ahová fan a tesztelő,meg ahová kell a főszerkesztő által írni a cikket.Vagy olyannak adják a gárdából,aki szereti és kész,a lehúzandót meg valami utálósnak.
    50x jobban megbízok egy fórumban pl,mint akármilyen tesztben,ez nem csak gémre igaz.
    Egyébkéntis lehet akármennyi pont egy game,aki nem szereti,annak 1 pont úgyis,aki fan,azt meg nem érdekli a pont.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák