Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabipaci

    addikt

    válasz Target78hu #17036 üzenetére

    Majd még Te fogsz bújkálni, nem? Nagy ötlet!
    Mondtam már, csörgessetek meg, ha rendet kell rakni.
    Ma is felmentem, kérdeztem mivan, azt mondtátok minden oké..
    Ha itthon vagyok felmegyek pár percre bármikor szívesen.

    Logitech hardware tester

  • Drizzt723

    tag

    válasz Target78hu #17036 üzenetére

    Szerintem nem vagy árulkodós, vannak egyértelmű szabályok amiket betartunk...
    Tök mindegy ki kinek a spanja, ha nem úgy játszik ahogy itt megszoktuk, és amit a szabályok engednek, akkor írj egy adminnak hogy dobja ki!
    És nem csak magad miatt, hanem miattunk a többi "szabálybetartó" miatt is!!!
    Szerintem ezzel mindenki egyetért!
    Én is írtam múltkor KisFonáknak hogy volt egy gyerek aki megölt a pálya szélén helibe gunnerként, tudod kivisz aztán megvárja míg meghalok,(mondjuk ezt nem is tudom hogy kell csinálni) nem telt el egy perc sem és repült, szóval nyugodtan lehet reklamálni a nem fair play játékot!
    Maradjon csak a CLASS normális játszható szerver :C :R :C :R
    Ui:Köszi KisFonák a gyors reakciót

    I Love Battlefield 2

  • -=KIS_FoNaK=

    tag

    válasz Target78hu #17036 üzenetére

    Remélem ezt a valakinek a spanjai szöveget nem úgy érted, hogy közülünk, adminok közül valakinek a barátjai és azért nincsenek kirúgva és nyugodtan kempelhetnek, mert ha igen akkor belefejelek egyet most a monitorba. Amikor én fent vagyok akkor nem kempel egyikőjük sem, sőt egész jókat szoktunk ellenük harcolni helivel. Múltkor kérdezte Odyn, hogy az essex-et lehet-e támadni, mondtam neki, hogy nem, úgy vettem észre, hogy megértette, persze ettől még elhiszem hogy ugyanúgy kilövi és kempel amikor, nincs fent admin. Egy valamiben biztos lehetsz, ha én fent vagyok és kempel ő vagy akárki más azt ki fogom rúgni..

    Drizzt: Múltkor félreértés történt:) Mert én nem rúgtam volna ki a srácot redline miatt, gondolom épp lecsatlakozott vagy max a pb dobta ki... Ilyenért nálunk nem jár kick, mert én is megcsinálom bármikor bárkivel, ha kérés ellenére sem száll ki, ebből adódik az is, hogy bármikor bárkitől eltűröm, hogy kivigyen engem, bár ilyen nem szokott előfordulni, mert ha valaki megkér rá, hogy szálljak ki, akkor ki is szállok.

    Mackosajt: Vadászgép lelövés szerelés közben engedélyezve van,hacsak nem száll le.. tehát nyugodtan lehet lőni,ez nálunk nem kemp. Helinél már más a helyzet, ha visszamegy a bázisra akkor békén kell hagyni:D Persze van a sok majom, aki ki sem jön a bázisról és onnan lövöldözik kifelé..

    Jó a voip!

Új hozzászólás Aktív témák