Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz Csupingo #87644 üzenetére

    Szia!

    A TV bár 4-5 éves, de 2 csatlakozója tuti tudja a 4K60at sőt sztem mind, ebből 1 ARC stb szóval ez rendben van. Ezért is írtam a PS5 is megy szépen, bár tény nem írtam le ezekkel tisztában vagyok.
    Kipróbáltam mindegyikben egyiken se jó, amint rádugom meghal. Nem talál jelet onnantól.
    Nincs külön PC opció, automatán megtalálja szépen mivel dolgozik, ilyen gondom sohasem volt ,meg mint említettem full hdben használtam mindig is.
    A HDMI 2.0 to HDMI 2.0 kábelt kipróbáltam most nincs fél órája, ugyan ez a jelenség. Lehall, nincs jel.
    Tudok 4K60at létrehozni az eredeti most is használatos DP to HDMI kábelemmel. Ami mivel nem most vettem nem tudom mit tud de gyanítom a DP oldala min 1.2 az pedig már alapból tudja a 4K60at...és a HDMI oldala is szerintem 2.0 de az nem biztos, ezért próbálkoztam első körben egy full HDMI kábellel. Sikertelenül.
    A beálíltásokat pedig automatikus tiltja az nvidia a fenti esetben.
    Mostani kábel: tud 4k60at de YCbCr420 és minden más is szürke, nem tudom állítani.
    HDMI 2.0 to 2.0: nincs jel, lehall.

    Mi lehet a gond. Az hogy 3m-nél hosszabb távolságon próbálkozom? Mármint a hdmi to hdmi kábel esetére gondolok most. 5m-es kábelt vettem mert kell annyi. NAgyon nagy mokkolás kéne hogy megoldjam 3 méteressel. Azt tudom hogy a PS5-ön 3 méternél hosszabb kábelen nem megy át a 4K jel. Ez tapasztalat meg tudva levő is.
    PC és TV között is ugyan ez a szitu? Csomó embert tudok aki 5 méterrel használja...lehet ők 2.1-el és erősebb a jelük?

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák