Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dinasti

    senior tag

    Sziasztok! Gondolkodtam hová írjam a kérdésem, de több témához is kapcsolódik szerintem így elvileg itt se megy annyira mellé…
    A következő a sztori : Kb 15 év után konzolról vissza váltottam asztali Pc re. I5 13400 rtx 3060ti és egy 27 colos LG monitor.
    Jelenleg a Diablo 4 el játszom de nyilván meglestem pár más címet is hogy futnak a gépen. A teljesítménnyel meg vagyok elégedve (nekem elég) viszont azt vettem észre hogy néha a kép mintha nem tudom jobban leírni behullámozna. Gsync -es a monitor 144 hrz . A Pc egy c2 LG tv re kötve nem csinál ilyet meg a monitor laptopra vagy konzolra kötve sem. Tehát én kis naiv hozzá nem értő ember gondolhatom azt hogy nem valamelyik hardver nek van gondja hanem valamit állítani kellene? 2 k felbontásba kb minden 70-170 fps között van amiket én néztem. Viszont az csinálhat ilyet hogy a gép beallitásainál ugyan azt a képfrissítés kell használni mint a monitoron? Vagy be kellene a vsynt kapcsolni a játékok menüjébe? Ha valaki tudna adni tippet megköszönném! Hdmi kábel tuti jó kb 10 et próbáltam …

Új hozzászólás Aktív témák