Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz #82860288 #82533 üzenetére

    Szerinted az lehetséges, hogy egy adott Physx verziót hibátlanul működik egy adott játékkal és GTX 770-el, de már nem működik ugyanezzel a játékkal és GTX 980-al? :U

    Minden esetre a videokártya driverrel együtt szoktam a Physx-et is telepíteni. És elvileg minden VGA driverben más verziójú physx is van. Próbáltam 3 különböző verziójú VGA drivert. Minden alkalommal DDU-t használtam és újraraktam a VGA drivert meg a PhysX-et egyaránt. Ugyanaz a hiba jött elő mind3 driverrel. Legelőször én is szoftveres dologra gyanakodtam, de mivel mindkét windows alatt csinálja így nem már most nem.

    Illetve előtte i7-7820X-em volt amikor fél éve beletettem a GTX 980-at a gépembe. Most meg 1 hónapja van az i9-7980XE. Tehát kicseréltem a procit is idő közben fejlesztés miatt. Ez nem változtatott a hibán, szóval proci tesztet nem akartam futtatni emiatt, mert proci csere sem oldotta meg a hibát.

    RAM tesztet még tényleg nem futtattam... lehet, hogy Memtest86t+ -t végig tolok....úgy hagyom estére... csak nem tudom ez a régi memtest86+ ez mennyire jó 64GB RAM-ra.... nem tudom mennyire lesz megbízható a teszteredmény....

Új hozzászólás Aktív témák