Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibcsi0407

    félisten

    Sziasztok,

    Ugyan feltettem a Windows 11 topikban a kérdést, de felteszem itt is, mert eléggé összetett a probléma, egyáltalán nem biztos, hogy ott kapom meg a jó választ rá.

    Az alábbi jelenséget szerintetek mi okozhatja? VIDEÓ
    A konfig Ryzen 9 3950X, RTX 3070 Ti, 32 GB DDR4 RAM, részletesebben az adatlapomon is fent van.
    Először Windows 10-ről upgradeltem, akkor is megvolt ez a hiba, gondoltam valami összeakadhatott a régi dolgokkal, ezért kapott egy tiszta telepítést, de sajnos a probléma egyből előjött.
    Több alkalmazás is csinálja ezt, ahol ribbon van, rohadt idegesítő...
    Ami még érdekes lehet, hogy két monitorom van, Huawei Mateview GT34, mindkettő displayporton, 144 Hz-en. Próbáltam a képfrissítést is redukálni, de nem segít.
    Driverek frissek, OC nincs, a VGA biztos, hogy jó, mert a játékokban semmi probléma nincs.
    Másik jelenség (ez már Windows 10 alatt is fennállt a korábbi GTX 1080 VGA-n is), hogy bizonyos alkalmazások (AxisVM, Draftsight, Idea Statica, Ryzen Master) a 2-es számú monitoron egyszerűen megfagynak, nem válaszolnak többé. Bíztam benne, hogy a Windows 11-gyel ez már megoldódik, de sajnos nem.

    Eladó: 13900KS, 14900KF, 14900KS, Gskill 2x24 8000 kit, Gskill 2x16 6400 (A-Die) kit, 6950XT EK blokkal

Új hozzászólás Aktív témák