Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alex1978

    csendes tag

    válasz MK VII #65652 üzenetére

    Szia!

    Ezzel azt mondod, hogy egy GTX1080 Ti jobban teljesít, mint 2db GTX1070 SLI-ben? :F
    Azaz nVidia VGA esetében nem ér semmit az SLI :( , mert az eggyel (kettővel?) nagyobb, erősebb VGA jobb teljesítményt nyújt?

    Mennyit érhet egy alig használt (utóbbi 3 hónapban még nem igazán volt időm játszani) MSI GTX1070 Gaming X 8G, ha már csak 33 hónap garancia van rajta? (Persze, bontott. Kipróbáltam, használtam. De eddig még játékkal alig volt időm "terhelni". De ez valószínűleg nem számít, csak az, hogy nem bontatlan.)
    Azt értem, hogy most fent vannak a VGA-árak, tehát egy új GTX1070-esé is. De az enyém mégiscsak használt, nem teljes 3 év garanciával.

    Egyébként az általad javasolt GTX1080 Ti ára azért nem piskóta! :Y 277.000Ft-285.000Ft-295.000Ft (ha nem esetlegesen cincogós, sípolós Gigabyte-ot szeretnék, hanem minőségibb MSI-t vagy ASUS ROG-ot.) (Még Har****aprón is 250.000Ft vagy felette van az ára! :Y Már ha elhiszem, hogy új, bontatlant kapok ennyiért - holott PC-boltból min. 25eFt-tal drágább - és nem egy fél éve használtat sóznak el, szépen visszacsomagolva a dobozába. :F )
    Egyébként a 2. leendő MSI GTX1070-es az nem új lenne, hanem Had****apróról, használt (jóval olcsóbban jönne ki, mint egy vadonatúj, ami 180-190eFt). Érzésem szerint ezesetben 2db GTX1070-essel majdnem annyiból jönnék ki, mint egy vadonatúj, bolti GTX1080 Ti vásárlásával. (Persze, ha nem éri meg a 2 SLI-teljesítménye, akkor marad egy GTX1070-es, hagyom a csudába az egész SLI-témát.)

    Várom az infókat.
    Előre is köszi!
    Alex

    "In a digital binary world, are you the zero or The One?"

Új hozzászólás Aktív témák