Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vg

    addikt

    Már kérdeztem ezt egy másik topicban, de úgy tűnik senki se tudja miről beszélek, hátha itt.. Szóval kipróbáltam pár játékot úgy, hogy lekorlátoztam a sebességet 30fps-re(amúgy radeon 290OC kártyám van). Így olyan, mintha szaggatna kicsit a kép, amúgy jó, számomra megfelelő a sebesség. Esetleg van valakinek tippje, hogy miként lehetne ezt a mikró szaggatásokat kihidalni? Ha kikapcsolom a vsync-et, akkor töri a képet(nem tetszik így), ha bekapcsolom, akkor nem töri, de kicsit akad, folyamatos mikró akadások vannak. A rivaturner opcióját használom a fps korlátozására. Miért van az, hogy konzolon 30fps-el tök sima a 60hz-es tv-n, míg pc-n a 30fps-el érezhető mikróakadások vannak, és egyáltalán nem sima szintén a 60hz-es tv-n. Erre még egyszerűen nem találtam normális magyarázatot, de biztos van. Azért akarnám futtatni 30fps-el mondjuk a dragon age inquisition-t vagy a witcher 3-at, hogy ne legyen a kártyának porszívó hangja esténként és ne zabáljon háromszor annyi áramit mint a xbox one gépem. :F

Új hozzászólás Aktív témák