Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • N@idia

    őstag

    válasz trancemusic #50819 üzenetére

    Na a helyzet a következő én nálam tökéletesen megy a kártya vagyis nem droppol és stabilan fut már ami játék nekem fent van az én gépemen. "Bf4" az nálam is fent volt így én csak azon tudtam kipróbálni nálam 60-110 fps között fut és nem droppol. A gépem az adatlapomon megtalálható egy szériával újabb, mint ami neki van, de ez nem igazán lehet mérvadó hogy újabb. Kipróbáltam a ramokat single-ben dual-ban, de semmi ugyan úgy droppol sőt ha bekapcsoljuk a vsncy akkor a 30 ból lesz 10 fps majd vissza 30-ra gondoltam ha nem fut stabilan akkor a 30 az csak fix lesz, de nem ott is ugyan ez van sőt úgy még rosszabb is szóval gőzöm sincs mi a fene lehet mindent megnéztem amit lehetett a bios-ban nincs elállítva semmi azt is végig zongoráztam a driverben egyedül az van átállítva h ne adaptív legyen a teljesítmény maximális ennyi...Ötletek ?

    Amúgy mellesleg vadi új a kártya de még a gépe is most lett összerakva általam sajnos amiért most engem okol, de nem igazán tudok mit tenni minden játék alatt ez van kivéve a GTA V ott ha beállítom a fix 30-at az beton stabilan annyi is marad minden maxra állítva a többi játék alatt viszont teljesen elvérzik...

    [ Szerkesztve ]

    Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

Új hozzászólás Aktív témák