Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • N@idia

    őstag

    Sziasztok!

    A segítségetekre lenne szükségem mivel már nem tudom mit csináljak!
    A paraméterek
    CPU: I5 2500K
    Hűtő: Cooler Master TX3 jelenleg alapon megy 3.3-on de OC-val sincs gondja 4.2-őn is stabil
    kártya: Gigabyte Gtx 960 G1
    Memória 2x4Gb Kingston hyper X Fury 8Gb 1600Mhz
    600W táp minőségi Corsair

    A probléma a következő hatalmas fps droppok vannak szinte minden játékban és nem tudom a megoldást erre. Szerencsétlen haverom már a haját tépi mindhiába remélem vagy is hátha ti tudtok neki segíteni a gondjában. Tehát itt a következőre gondolok játékok alatt egy ideig tök jól fut minden mondok egy példát FC4 Ultra beállítás vagy akár High v Very High stb 45-60 fps között kellene ingadoznia jó esetben ez egy darabig így is van úgy az első 5 percig majd aztán fogja magát és a kártya kihasználtsága elkezd ugrásszerűen váltakozni. Lecsökken 10-40% közé 1 percre aztán vissza 99%-ra random eközben az fps monitorozva 50-ről leesik 18-25-re de (10-15) közé is például a ryse son of rome alatt először azt gondoltam a kártya hőmérséklete okozhatja, de nem úgy látom hogy ez lenne a ludas mivel 55-65fok között van, tehát ez nem igazán lehet baj. Más fórumban érdeklődtem már írták hogy a CPU Throttling gondja van, de Aida64-el stabtesztet elvégeztem és 0% volt végig terhelés alatt a CPU Throttling. Szerintetek mi okozza ezeket az fps ingadozásokat szinte minden játék alatt ? Nagyon tudnék örülni ha vki végre tudna adni egy normális tippet amit esetleg nem próbáltam volna...

    [ Szerkesztve ]

    Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

Új hozzászólás Aktív témák