Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spista222

    addikt

    válasz tomi5244 #35877 üzenetére

    Sajnos Igen a Youtube erőforrásigénye napról napra nő! és lassan már az ilyen régi gépeken nyögvenyelős lesz.
    Mikor van gond kis képernyővel vagy teljes képernyővel?

    Nekem a tapasztalatom az hogy még a 360p-vel éppen elboldogulnak ezek a konfigok.
    A memória mennyiség elég ha XP-t használsz és csak youtube-ot szeretnél nézni rajta.

    Ami kiszokott fogni ezekkel a gépekkel kis képernypn hogyha a videón kívül pl beadja a world of Tanks reklámot ami magában többet eszik mint maga a videó:)
    Teljes képernyőn a nagy felbontás szab határt és pl ha visszaveszed 800X600-ba vagy 1024x768-ba de 16-bitre az sokat javít a teljesítményen.

    A Driver is elég fontos dolog a legújabb nvidia honlapján lévő hozza a legrosszabb eredményt, és amit az XP SP3 magától felrak a legjobbat, de persze a saját driveer nem támogatja az openGL-t de gondolom ha csak netre kell akkor ez nem gond.

    Én ilyen régi gépeken operát szoktam használni, ezen ment legszebben a videó, firefoxon is szépen megy de ott többször beakadt.(nagyon rég teszteltem ezt akkor még ez volt a sorrend és a chrome volt a legrosszabb, de azóta változhatott.)

    Zwitter szívesen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák