Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TaylorXIII

    őstag

    válasz manaszon #33729 üzenetére

    Most már végképp nem értem miért aggódsz a PCI-E slot miatt:D Világosan le van itt([link] bocs de revíziót nem írtál így nem feltétlen pontosan erről van szó) írva, hogy PCI-E 2.0 van az alaplapon. Én azt hittem valami rohadt régi lga 775 lap ez vagy valami am2 lap. De most, hogy látom még USB 3.0 is van rajta meg egyébként is lga 1156 szóval annyira nem régi cucc így nem is értem:D A jóféle 550-es táp az legyen is jóféle a gépházról meg annyit találtam, hogy valszeg mATX és elég hosszú kártya férhet bele. Szellőzése nem tudom milyen lehet:D Király a proci és ez játékra lesz ez a gép? Mármint ha arra lesz akkor kb a videokártya lesz a leggyengébb benne már ha a házat nem nézzük:D Egy vinyó sem árt a gépbe egyébként:) Videokártyából miért ilyen gyengébbeket nézel csak?

    (#33730) kalap12: Próbáld ki a játékokat amiket írtam előbb de egyébként én nem tudom pontosan mitől lehet. Processzorra gyanakszom és igen vehetnél egy i3 vagy i5 processzort bár Athlon II x2 250 tulajként inkább AM3 processzor kéne, nem?:D Bár nem tudom milyen lapod van lehetne akár AM3+ proci is ha tudja az alaplapod:)

Új hozzászólás Aktív témák