Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laci1993

    csendes tag

    Hali.
    Elég nagy problémám adódott a gépemmel, nem lesz rövid de igyekszem inkább minden apró részletet leírni.
    Először a konfig.
    Gigabyte GA-X48-DQ6
    C2Q 9550
    4x2GB DDR2/800
    MSI GTX480 Twin Frozr 2
    Thermaltake Blue Evo 750W

    Na a hiba a múlt este jött elő. TDU 2 vel játszottam éppen a térképet néztem meg mikor szétesett a kép aztán elsötétült a monitor mintha kikapcsoltam volna, de közben a monitor be volt és a hang is ment még tovább. majd kiirta a No signal feliratot és ujraindult a gép. Ezekután csak addig jut el, hogy Win 7 nél a középen bejövö ábra mikor bejön ott áll egy kicsit és megint No signal, ujraindul. Csökkentett módban sikerült elindítani, ugy BSOD 116 os hibát írogat ki. Gondoltam driver reinstall megoldja, feltettem azt ami fenn volt ismét a 320.49 et, de persze előtte uninstall a régit. Érdekes mód driver nélkül csökkentett mód nélkül is elindul. Mikor felkerült a driver akkor megint logo ig jutot csak, nekiálltam utánaolvasgatni a 320 al vannak problémák, 314 az ajánlott. Oké driver megint le, 314 es felrak, és ismét ugyanaz. Végül már ott tartottam, hogy WIn reinstall és feldobtam a 314 est, de persze mondanom se kell, hogy megintcsak ugyanaz... idáig tartott sajna a tudományom, ötletem sincs mér mi okozza.

    Még egy apró érdekes dolog viszont van, hogy mikor az alaplapnak ugye van elején egy iylen Gigabyte emblémás postképe, azon 5-10 darab, iylen három szürke potbol állo alakzat jelenik meg random helyeken, körülbelül 1-2mm es potokbol igy 3 . . . , de utána semmi képhiba vagy iylesmi nincs sehol, ha driver nélkül elindul a Win sehol semmi hiba a képen.

    Ötlet v.ki, hogy mi okozhatja ezt?

Új hozzászólás Aktív témák