Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agressiv

    addikt

    válasz norbertlaszl #16636 üzenetére

    Nem, mert ez sokmindentől függhet szerintem az ati kártyák játszhatatlanok alassú textúra betöltésükkel és az állandó megkaadozással amiket nvidia preferált játékoknál ,produkálnak.

    De azért:

    Mafia 2 ATI-val kikapcsolt physx-el is botrány volt. a Crysis 1-2 teljesen jó volt, a COD 4-8 nálam olykor megakadozott 4870-el és 5770-el is (megette az idegeimet). A FarCry2 nagyon beszaggatott olykor az ATI-val, a gta4 úgy szar ahogy van, de ATI-val sokkal jobban laggolt. GRID ram túlcsorduláskor teljesen meghűlyült ATI-n, de annak necces a motorja.

    BF3-at ATI-n nem próbáltam, GTX460-on frankó volt.

    Durván ennyi, mert nem sok új játékkal játszottam, ezért sem tartok már nagy gépet, most egy QuadroFX 3700 (8800GT) van megint a gépben és elvagyok vele, főleg régi játékokkal bifla felbontáson.

    És a 8800-at nagyon fogta a ramja ami a GTX+-nál már hatékonyabb, én is be fogok talán szerezni egyet.

    Ami a lényeg én nem is 4850-et, ahnem 70-et próbáltam nem is egyet és gyűlöltem mindet, az 5770-et szintén. Nagyobbakat már ki se próbálok, mert kutyából nem lesz szalonna.

    [ Szerkesztve ]

    Hát még a borz.....

Új hozzászólás Aktív témák