Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • JuveGabor

    csendes tag

    Hali,

    ma került a házhoz egy Acer Aspire 5730Z típusú laptop. Vmi Linpus Linux van csak rajta, gondoltam xp telepítő lemez be, format, aztán xp fel. Na de, mikor indítom cd-ről, amikor ellenőrzi a hardverfelépítést (kék képernyő, eszközök felsorolása tudjátok :) ) egyszerűen meghal kékhalállal az egész. Nem jut el a telepítőig. Ez miért van? Több xp-vel is próbáltam, szal nem magával a cd-vel van baj.

    Előre is thx

    Juve

  • JuveGabor

    csendes tag

    Hali,

    van egy Acer Extensa 5510 laptopom. Benne egy Core2Duo T5500 proci, 2x1500MHZ (gondolom eza tényleges sebesség). Az a problémám vele, hogy mikor dvd-t írok, vagy filmet csomagolok akkor egyszerűen behal a gép, még böngészni sem lehet olyannyira lelassul. EZ a procival vagy inkább a vinyóval van kapcsolatban? mert az előbbi két tevékenység inkább a vinyót izzasztja meg. Amúgy az is feltűnt hogy mikor torrentezek, és ha 5-6MB/-seccel jön akkor kegyetlenül 'swappel' (nem tom a megfelelő szót írtam-e ide) vagyis pl egy film lejátszása is 10 mp-ént megakadt 1-1 másodpercre, de mindez csak akkor ha a vinyó meló alatt van...mit tudnék csinálni? vagy egyáltalán mi a gond?

Aktív témák