Hirdetés

Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    Üdv, újra én...

    Az a problémám/kérdésem(amit nem tudom, hol tehetnék fel :B ), hogy van egy Fujitsu notim, és egy 26"-os Samsung LCD-m. Ha desktop gépet akarok rákötni, mondjuk DVI-al, vagy HDMI-vel, akkor sima ügy, azokat még fel is ismerem...

    De a laptopon ez a két kimenet van:

    Na most, ugye ez egy s-video és egy vga kimenet. A TV ugyan csak 1366*768-as, de a noti natívja 1280*800. Nem tudom, hogy ezen a két kimenet keresztül meg lehet-e oldani az átvitelt. Egy barátomnál 6 éves Compaq laptop-ról van kép egy 106 centis fullHD-ra, gond nélkül. De nem tudom, milyen kimeneten. Ebből gondolom csak, hogy az én esetemben is megoldható, de akkor is bizonytalan. Valakinek van ötlete? Vagy esetleg tud jobb helyet, ahol feltehetném a kérdést? :B

    :R

    mod:

    Anno beszéltem electroworld-ös dolgozókkal, mikor HDMI kábelt vettem, és tőlük is kérdeztem ilyet, ők azt mondták, hogy a vga kimenet miatt felbontás korlát van. Elég magabiztosnak tűntek, de szerintem ez baromság. Maximum képminőségbeli lehet a romlás (pl.) egy DVI-hoz képest. Gondolom én, a laikus.

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Aktív témák