Hirdetés

Aktív témák

  • wednesday

    őstag

    Hali mindenkinek! A kérdésemet, ugyan feltettem már a hibás notebook topicba, de elég halottnak néz ki a hely, március óta nem járt ott senki, úgyhogy ide is leírom:

    Az új net előfizetésnél a T-home-nál választottunk egy laptop+internet kombó csomagot.
    A laptop egy Toshiba Satellite L300-as.

    2 napja küldték meg a laptopot előtelepítős Vista Home Premium OP rendszer van(volt) rajta.

    Feltelepítette magát a rendszer, én még tettem fel egy winrar-t, egy MSN-t, egy Kaspersky-t, és egy Firefox-t.
    Első nap nem is volt vele gond. Aztán elkezdett kékhalálozni a gép. :W
    Vista már el se indult normál indításon, csak csökkentettbe.

    memtest 3X futott le, nem talált memória hibát.
    Először próbálkoztam a laptophoz kapott Recovery DVD-vel. (hibát ír ki az elején)
    Na mondom jöjjön az öreg XP akkor. A telepítés elején, kék ablak, végzetes hiba miatt leállt.
    Aztán egy Win7 beta 7000-es 64bit (ez volt kéznél hirtelen) csodák csodája felmászott a winyóra és el is indult. De aztán bedobott egy újraindításnál ő is egy kékhalált. :W

    Aztán egy "végleges" win 7 32bit-el próbálkoztam. Az is beadta a kulcsot már az elején telepítés megkezdése előtt.

    Nekem nagyon úgy tűnik valami hardware hiba lett vagy én nem tudom. :(((
    Ne is kísérletezzek semmivel, hanem vegyem fel a kapcsolatot az illetékesekkel és mehet a szervizbe? :F

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák