Hirdetés

Aktív témák

  • Medcomp

    tag

    Sziasztok!

    Figyelmetlen voltam, és ezt a kérdést először az azonnali kérdések órájába írtam, de ide tartozik.

    Egy HP Compaq Presario F500 (F560EM) laptopal lenne problémám. 3 hibája van, nem tudom összefüggenek e, vagy mind különböző. A caps-lock led nem világít, de a gomb működik hibátlanul. A jobbra-balra nyíl sehogy sem működik, de a többi billentyű jó. Ha biosban kell lépkednem, egy USB-s Numpadot használok, azzal minden megy rendesen.
    Ezek a hibák már megvannak egy ideje, a harmadik viszont most jött elő, a wifi nem működik sehogy. A Windows (XP SP3) frissen lett telepítve, felismerte a kártyát, felraktam hozzá a driveret, pár újraindításig működött, a vírusírtó frissült, volt net, firefox, messenger, skype ment. Aztán egy nappal később már nem is ismerte meg a gép a wifi kértyát, eszközkezelőből eltünt. Próbáltam cserélni egy másik HP laptopból kivett kártyával, de semmi. A gép elején a wifi kapcsoló meletti led folymatosan sárgán világít (a HP oldalán lévő leírás szerint kéken kéne neki, ha be van kapcsolva). Próbáltam mindenhogy indítani a gépek, kikapcsolt wifivel, bekapcsoltal, próbáltam közben kapcsolgatni, de semmi. A gép leejtve és eláztatva a legjobb tudomásom szerint nem volt. Valakinek van ötlete, hoyg mi lehet vele?

    www.medcomp.hu

Aktív témák