Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemethka2

    csendes tag

    válasz #79335424 #6663 üzenetére

    Próbáltam gipsztigris SI-jét letölteni,de azt írja ki, hogy a file nem található. Majd valahogy csak összejön, de most nem is ez a legfontosabb. Egy hete kínlódom a TMC vétellel. Korábban GNS-el próbálkoztam, de éppen te figyelmeztettél, hogy nem igazán oké. Most szereztem egy Royaltek RT-3000-t. Tudom, hogy ez alapból nem jó, mert a Wayteq RT-3000 (RO) az igazi. Tudtommal a két kütyü teljesen azonos csak a bekőtése eltérő. Szereztem egy leírást, hogy a csatlakozót, hogy kell átcserélni, és egy egy madzagot pedig a J226-ra kell forrasztani. Tudtommal ezzel a változtatással a 980BT megy. Akkor a 985-el miért nem. Hisz lényegében csak a kijelző felbontása és a processzor sebessége változott. Sanos nálam a helyzet nem változott. Továbbra is csak tesztel, és jel nincs. A COM teszteket és a TMC teszteket is lefuttatom, és tulajdonképpen azt közli velem amit amúgy is tudok. Az egyik esetben drivert hiányol (vajon melyiket, mert azt viszont nem írja ki) illetve nincs jel és próbáljam a baudot vagy a COM-t változtatni. Megpróbálom, de nem történik semmi. A SYS.TXT-t is már kismillió módon próbálgattam, de semmi. Mindegy reménykedem, egyszer csak összejön. A remény hal meg utoljára.

Új hozzászólás Aktív témák