Hirdetés

2014. április 23., szerda

(#5001) Imi91 válasza HuMarc (#5000) üzenetére

Imi91
(tag)

Az x850 nem rossz, de az X960BT jobb, a felbontása és a belső tárhelye is asszem nagyobb és persze a kijelző mérete is nagyobb és tudod használni telefonkihangosítónak(bluetooth) és FM transmitter-nek is :) A Sygic elvileg naprakész navigációs szoftver, de mivel nincs vele tapasztalatom így nem tudom pontosan, hogy a frissítés hogyan működik :)

Eladó!!!: ----> Intel Celeron 1,7Ghz(ingyen posta)--> és<-- Cső alakú ide kábel--> és<-- Digitális képkeret<-----NÉZZ BE!! :)

(#5002) Misi1980

Misi1980
(fanatikus tag)

Sziasztok!Van a tesómnak egy Kenwood DNX 4230BT tipusú beépített navigációja.Gyárilag Navigon program fut rajta.Azt szeretném kérdezni hogy IGO-t lehet rátenni valahogy?Ezzel a Navigonal nincs megelégedve mert mostanában elég sokszor nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#5003) Csöves válasza Misi1980 (#5002) üzenetére

Csöves
(senior tag)

Az Igo szinte mindenen elfutkos. :D

Aquila non captat muscas.

(#5004) Misi1980 válasza Csöves (#5003) üzenetére

Misi1980
(fanatikus tag)

És hogy tudom telepíteni?Egyszerűen memoriakártyáról?

(#5005) Csöves válasza Misi1980 (#5004) üzenetére

Csöves
(senior tag)

Kártyáról is fut.

Aquila non captat muscas.

(#5006) ludman07

ludman07
(újonc)

Gps navigator x100-as készülékhez keresnék romot!
1-ik percről a másikra elcsúszott az érintése próbáltam újra kalibrálni de semmi változás!
Ha valaki tudna segíteni nagyon hálás lennék!

(#5007) Imi91 válasza ludman07 (#5006) üzenetére

Imi91
(tag)

Az újra kalibrálást tudnám javasolni én is. Érzékelni érzékel gondolom, csak nem ott ahol megnyomod ugye(mert ez kalibrációs probléma) :)

Eladó!!!: ----> Intel Celeron 1,7Ghz(ingyen posta)--> és<-- Cső alakú ide kábel--> és<-- Digitális képkeret<-----NÉZZ BE!! :)

(#5008) B.Junior

B.Junior
(kvázi-tag)

Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék :R

Prestigio Geovision 5850-ra próbáltam frissebb/letöltött térképet felrakni rá, de azt írja, hogy ezzel a licenccel nem nyithatók meg a térképek.... :W

Szerintetek fel lehet rakni rá egy tört verziójú IGO Primót??? ahol nincs ez... Vagy ha az eredetit IGO-t eltávolítom róla akkor szevasz...Prestigio kuka??? :F

...vagy van más megoldás erre a kínra? (a fizetősön kívül)

Előre is köszönöm... :R

¤¤¤ Gigabyte z68ap-d3 / Corei5 3330 / HD7790 Dual X OC / 4GB 1600Mhz /Asus Xonar D1 /Win7 64Bit ¤¤¤

(#5009) fojtviki válasza B.Junior (#5008) üzenetére

fojtviki
(kvázi-tag)

Jesszus, nem vagy semmi :(

szerk: olvasd el az elso hozzaszolast. ki is van emelve: Továbbá nyomatékosan felhívjuk a figyelmet arra, hogy akármilyen PNA-ra iGO8 és egyéb haxolt program feltelepítésében semmiféle tanácsot és segítséget nem adunk, az ilyen jellegű hozzászólásokat töröljük!

a te hozzaszolasod azt hiszem, hogy teljesen kimeriti a warez fogalmat is :DD Nagyon nem szeretik ezt itt.

[ Szerkesztve ]

(#5010) B.Junior válasza fojtviki (#5009) üzenetére

B.Junior
(kvázi-tag)

Miért?..

¤¤¤ Gigabyte z68ap-d3 / Corei5 3330 / HD7790 Dual X OC / 4GB 1600Mhz /Asus Xonar D1 /Win7 64Bit ¤¤¤

(#5011) B.Junior válasza B.Junior (#5010) üzenetére

B.Junior
(kvázi-tag)

:O

(#5012) Imi91 válasza B.Junior (#5010) üzenetére

Imi91
(tag)

Mert Warez és illegális :U

(#5013) zetecR

zetecR
(őstag)

Sziasztok,

egy rég, CNS Aero naviba szeretnék egy 4GB-os Samu SDHC kártyát használni, de nem nagyon akarózik neki látni.
Van valami trükk, vagy egyszerűen felejtős a dolog?

What are the bumps around a girl's nipples? Braille for "SUCK ME" xd

(#5014) DM43 válasza zetecR (#5013) üzenetére

DM43
(senior tag)

Tudomásom szerint az Aero csak a sima SD kártyát kezeli, az SDHC-t nem.

Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember? /Ronald Reagan/

(#5015) zetecR válasza DM43 (#5014) üzenetére

zetecR
(őstag)

Hm, köszi.

What are the bumps around a girl's nipples? Braille for "SUCK ME" xd

(#5016) Imi91 válasza DM43 (#5014) üzenetére

Imi91
(tag)

A Sima SD elvileg MAX 2GB-os lehet, ez felett kellett az új szabvány SDHC :)

(#5017) DM43 válasza Imi91 (#5016) üzenetére

DM43
(senior tag)

Kis pontosítás: nekem volt 4GB-os sima SD-m - pár éve is ritka volt, mint a fehér holló, ma már nem is lehet kapni.

Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember? /Ronald Reagan/

(#5018) runner 125 válasza DM43 (#5017) üzenetére

runner 125
(PH! nagyúr)

Jahm, az első FujitsuSiemens N560-as PDA-mban úgy 8-10 éve nekem is az volt. :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5019) Zolás

Zolás
(őstag)
LOGOUT blog

Üdv.
Adott egy wayteq x960bt készülék döglött tápcsatlakozóval. Megoldható a kábel belülre kötése valahogy? Külföldön vagyok, pár napig kellene megoldani hogy működjön.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve http://db.tt/VAEJ3ka

(#5020) thyeby

thyeby
(senior tag)

Vettem egy mio c720-at. Elégedett vagyok vele, de nem tudok vele filmet nézni. Furcsaságokat csinál, mint pl az SD kártyáról elolvasta a formázás előtti fájlokat, az utána ráírtakat csak többszöri próbálkozásra vette észre. De ha elindítok egy *.avi-t, azt írja ki, hogy a fájlformátum nem támogatott.
Próbálnám, hogy nem a kártyaolvasóval másolok a memóriára, hanem a mio transfer-el. De CD-t nem kaptam a géphez, és nem tudom, honnan lehetne ezt a programot letölteni?

Több fa van, mint asztalos!

(#5021) DM43 válasza thyeby (#5020) üzenetére

DM43
(senior tag)

Tessék: gyári MIO transfer és USB driver

(#5022) thyeby válasza DM43 (#5021) üzenetére

thyeby
(senior tag)

:R

Hálám a sírodig fog üldözni! Már fut is.

[ Szerkesztve ]

Több fa van, mint asztalos!

(#5023) Imi91 válasza Zolás (#5019) üzenetére

Imi91
(tag)

valószínűleg felszakadt a nyák, vagy csak a forrasztás elengedte... forrasztó nélkül nem fog sikerülni orvosolnod a problémát szerintem :(

(#5024) Fuser és Tsa

Fuser és Tsa
(újonc)

Sziasztok, lenne egy kis problémám egy Yamoto Five rev3 készülékkel.
Próbáltam elindítani megyek-et róla és behalt az egész. Visszaküldtem a szervízbe, ott megcsinálták. Láttam rajta a cég székhelyét, tehát náluk működött. Nálam nem akar holdat fogni, töketlenkedik, nincs GPS.
Beállításoknál póbáltam megkerestetni vele automatán a GPS-t, de azt csinálja, hogy amelyik porton előtte volt, azt mutatja és kiírja, hogy "NEM FIX". Végigpróbáltam a portokat és nem műxik. Com2-re lefagy, a többinél "nem fix". Mi lehet vele, mert mostanában már tényleg szükségem lenne rá?
Esetleg, ha valakinek van ilyen -és működik :) - megnézné nekem, hogy melyik Com porton kommunikál a GPS és hány baud-dal?
Előre is köszönet!

(#5025) Fuser és Tsa válasza Fuser és Tsa (#5024) üzenetére

Fuser és Tsa
(újonc)

Ja, és elég nekem a be-on-road, csak menjen már... :(((

(#5026) Wolfskin

Wolfskin
(senior tag)

heló,
kérdésem, hogy Locus alatt hogyan tudom beélesíteni a domborzatárnyékolást vektoros térképeken?
letöltöttem a dem fájlt, a helyén van, de ez alaján a leírás alapján nálam nincs ilyen menüpont...

Csomagoljuk ki a zip fájl tartalmát az SDCard/Locus/data/srtm könyvtárba. Ezek után aktiváljuk az domborzatárnyékolást (menü gomb -> Beállítások -> Térkép-haladó -> Térképek árnyékolása)
:F

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#5027) Wolfskin válasza Wolfskin (#5026) üzenetére

Wolfskin
(senior tag)

közben megoldódott, frissítettem az android store-ból...

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#5028) Fuser és Tsa válasza Fuser és Tsa (#5024) üzenetére

Fuser és Tsa
(újonc)

...hogy meglegyen, ha valaki keresi:

Com9
57600Bd

(Yamoto Five rev3)

(#5029) kmarci25

kmarci25
(őstag)
LOGOUT blog

Sziasztok!

Androidos telefonom GPS-e eléggé felemás. A GPS test app szerint jó a vétel, a pontosság 12-14 méter körül mozog, de mégis, mikor menet közben navigál, akkor ugrál a pozíció, megállok, és továbbra is mozog, szóval nem jó. (A telefon iNew v3)
Olvasgattam mindenfelé a neten és a bluetooth-os gps vevők jöhetnek szóba, azt vettem ki. Egy ilyen kütyüt találtam (használtam): Nokia LD-3W
Mit gondoltok róla? Mik a tapasztalatok? Van esély arra, hogy működne a telefonnal?

And God said, "Let there be light," and there was light. God saw that the light was good, and he separated the light from the darkness.

(#5030) gipsztigris válasza kmarci25 (#5029) üzenetére

gipsztigris
(őstag)

Ilyen vevőm van nekem is. Eddig minden androidos eszközömmel gond nélkül és azonnal együttműködött. Hidegen cca. 10 másodperc és stabil GPS jelem van még magas házak között is.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#5031) kmarci25 válasza gipsztigris (#5030) üzenetére

kmarci25
(őstag)
LOGOUT blog

Ok, köszönöm.

And God said, "Let there be light," and there was light. God saw that the light was good, and he separated the light from the darkness.

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.