Hirdetés

2014. szeptember 3., szerda

(#5301) Somatom válasza Prime110 (#5300) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)

Símán. Nanotechnológiáról és önregeneráló, mesterséges inteligenciáról nem hallottál még? :)

(#5302) Imi91 válasza maxika2004 (#5299) üzenetére

Imi91
(tag)

Örömmel olvastam, hogy sikerült megoldani egy aksi lemerítéssel a problémát(erre tényleg nem gondoltam volna:C) :)

Eladó!!!: ----> Intel Pentium 4 2,8GHZ HT(ingyen posta)--> és<-- Cső alakú ide kábel<-----NÉZZ BE!! :) ---->KERESEK:Xperia T(Lt30p)<----

(#5303) Lacccca87

Lacccca87
(őstag)

Sziasztok!

Ismerősömnek van egy NAVON N670-es készüléke.
Most tervez külföldre menni és kicsit kevés volt a belső tárhely ezértvett bele egy MicroSD kártyát.
A kérdésem az lenne hogy lehet azt megoldani hogy az iGO8 as szoftware a memóriakártyáról olvassa a térképet/poit/stb....

(#5304) Imi91 válasza Lacccca87 (#5303) üzenetére

Imi91
(tag)

Szerintem csak az egész igo-t tudja áthelyezni a memória kártyára és aztán az elérési utat kell módosítani, hogy működjön a navigáció rendesen, vagy csak töröl a nem használt térképekből.

Eladó!!!: ----> Intel Pentium 4 2,8GHZ HT(ingyen posta)--> és<-- Cső alakú ide kábel<-----NÉZZ BE!! :) ---->KERESEK:Xperia T(Lt30p)<----

(#5305) Somatom válasza Imi91 (#5304) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)

Nem. Biztos, hogy megoldható. Ha jól emlékszem, akkor a sys.txt -ben kell megadni a térképek elérési útját. De járnak erre olyanok, akikről tudom, hogy ismerik a pontos metódust. Úgyhogy biztosan lesz rá válasz.

(#5306) hojos válasza Lacccca87 (#5303) üzenetére

hojos
(fanatikus tag)

Kártyán létre kell hozni egy addons mappát, azonos mappa szerkezettel mint az iGO.
Tehát iGO/Content/map, poi, building. Ezekbe mehetnek a full eu. cuccok. A készüléken elég ha csak a magyar dolgok vannak. A sys.txt-ben ne legyen [folders] szekció.
Ha nincs benne kártya csak a magyar dolgokat látja, ha a készülék indítása előtt beteszed a kártyát látni fogja a többit is.

PNA SI. felületek letöltési helye... http://navisi.weboldala.net

(#5307) DM43 válasza hojos (#5306) üzenetére

DM43
(senior tag)

Elvben az a struktúra is jó, amit írtál, de ha már előtte az addons mappát emlegetted, akkor addons/content/map, poi stb.

Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember? /Ronald Reagan/

(#5308) Lacccca87

Lacccca87
(őstag)

Köszönöm a válaszokat :)
Sikerült megoldani.

(#5309) hojos válasza DM43 (#5307) üzenetére

hojos
(fanatikus tag)

Természetesen igazad van, véletlenül elírtam. Köszi, hogy kijavítottál ! :R

[ Szerkesztve ]

(#5310) npnp

npnp
(lelkes újonc)

Hello!

Navigáció beszerzése előtt állok, egy kicsit bizonytalan vagyok, hogy céleszközt vegyek, vagy kiváltja egy 7" tablet GPS képességgel.

WayteQ xTAB-7X Quad GPS + 3G tablet VS. WayteQ X980BT

Vélemény?

P

[ Szerkesztve ]

(#5311) hojos válasza npnp (#5310) üzenetére

hojos
(fanatikus tag)

Szia.

Biztosan lesz más vélemény is, de én a TAB-ot venném. Szerintem jó árban, egy jó készülék a 7X Quad.

(#5312) Imi91 válasza npnp (#5310) üzenetére

Imi91
(tag)

A Wayteq xTAB-7X Quad inkább tablet mint GPS, de gondolom én ugyan olyan jó GPS vevő van benne mint a többi Gps-be. Procira, kijelzőre jobb és szebb az X980Bt-hez képest, de az sem lenne azért egy olyan rossz választás.
Ha lehetne tudni pontosan, hogy milyen GPS vevő található az Xtab-ban(pl az x980-al megegyező), akkor azt mondanám bátran, hogy az Xtabot vedd, mert több oldalú már csak eleve az Android miatt is.
Ha meg a méreteit nézzük már lehet túl sokat kitakarna a látó meződből a 7"-os kijelző, de ezt te tudod.

(#5313) mabandi1

mabandi1
(lelkes újonc)

Sziasztok. Hozzánk került egy ilyen régi GPS. Szeretnénk életre kelteni. Márkát nem tudok írni van egy martica rajta amin ez szerepel: SLDZ-GPS.
A képen látható képernyőig jut a töltés.
Van benne egy memóriakártya.
Valaki le tudná írni jó szájbarágósan hogy mit lehet vele kezdeni?
Előre is köszönöm!

(#5314) LámaZ válasza mabandi1 (#5313) üzenetére

LámaZ
(őstag)
LOGOUT blog

Keress egy hasonló készüléket, mert a tiedről hiányoznak rendszerfájlok.

Szakmai kérdés csak fórumban! * Na, bumm!

(#5315) DM43 válasza LámaZ (#5314) üzenetére

DM43
(senior tag)

Meg valószínűleg még sok minden ...
Rom frissítés kellene neki, de hogy honnan lehet hozzávalót szerezni, azt nem tudom. Esetleg próbálkozz a gpsforum.hu-n ablbd kollegánál.

Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember? /Ronald Reagan/

(#5316) PLaci58 válasza mabandi1 (#5313) üzenetére

PLaci58
(őstag)

SLDZ GPS
Elvileg a menü az SD kártyán van gyárilag.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#5317) plaschil

plaschil
(fanatikus tag)

Sziasztok!

GPS javításában tud valaki segíteni? Félig ráültem (oszt' baszki nem bírta ki...), és elrepedt a kijelzője, és nem érzékeli ha hozzáérek. Kép van, hang van. Épphogy csak egy hajszálrepedés az egész.

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#5318) Xarina válasza plaschil (#5317) üzenetére

Xarina
(kvázi-tag)

Ha repedt a kijelző, mindenképpen ki kell cserélni. Vagy viszed szervízbe vagy ha tudod netről megrendeled típusszám alapján és akár magad is kicserélheted. Egy ismerősöm éppen tegnap cserélte magának, pedig soha nem csinált még hasonlót sem eddig.

(#5319) Imi91 válasza Xarina (#5318) üzenetére

Imi91
(tag)

Típus függő, ha Kapacitív(épphogy hozzáérsz és érzékel) az érintő akkor macerás, ha nem akkor egyszerűbb :)

[ Szerkesztve ]

(#5320) plaschil válasza Xarina (#5318) üzenetére

plaschil
(fanatikus tag)

[link]
[link]

Ha jól informálódtam ez a touch digitizer (ami el van repedve). Ez javítható esetleg?

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#5321) attilav2

attilav2
(senior tag)

Megvettem a sygic európa térképet a mostani 55%-os akcióban, aktiváltam letöltöttem ami kell. Elvileg élettartam frissítés jár hozzá. A kérdésem az lenne hogy a térképfrissítéseket az appon belül wifin tudom majd lehúzni, vagy a sygic update assistant windowsos alkalmazással? Ez utóbbival próbálkoztam fel is ismerte a telómon a sygicet(mass storage módba raktam), bejelentkeztem az accountommal de csak nagy fehérség fogadott. Navigyurci oldalán olvastam hogy aug 27-én jött ki egy új tomtom térkép frissítés, a sygic térképkezelőben frissítési lehetőséget még nem ír.

-||- Asus M4A88TD-V EVO/USB3 HD6670 -||- Dell U2312HM -||- AMD X2 245 -||- AMD 65 Future is fusion

(#5322) Imi91 válasza plaschil (#5320) üzenetére

Imi91
(tag)

A Digitizert nem szokás(nem lehet) javítani, így csak a csere maradt :)

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.