Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • basaharc502

    aktív tag

    Sziasztok!

    Kellene nekem egy kis segítség. Konkrétan wifi témakörben...Szóval van egy smc routerem, amik tökéletesen mőködött/működik. A minap megzakadt a net (tvnetwork) amin nem is csodálkoztam, mert nem egyszer fordult már elő ilyen. Namost, miután visszajött a net, azóta egyszerően sehogy sem tudom megcsinálni azt, hogy a routeren keresztül netezzek...Elvittem szerelőhöz a routert hátha azzal lett valami cink, de nem..a router tökéletes, a kábelek is rendben vannak. Jelenleg csak úgy tudok netezni, hogy "kiiktatom" a routert, így nincs is semmi gond, ha azonban bekötöm az smc routerem bármit csinálok sehogy sem tudok netezni, csak a kis felkiáltó jeles ikon van kint a tálcán és ennyi. Még valami: nem is tudok belépni a router menüjébe....régebben ha volt valami cink a routerrel, csak beléptem az 192.168.2.1-en..de most hiába írom be..csak a "lap nem jelentíthető meg" üzenetet látom...

    Már minden kipróbáltam ami csak eszembe jutott, de lassan kezdek arra gyanakodni, hogy a kedves tvnetwork b@szott el valamit, és nem az én számítógépemmel van a baj...

    Minden segítség jól jönne :)

  • basaharc502

    aktív tag

    Sziasztok!
    Kellene nekem egy kis segítség. Konkrétan wifi témakörben...Szóval van egy smc routerem, amik tökéletesen mőködött/működik. A minap megzakadt a net (tvnetwork) amin nem is csodálkoztam, mert nem egyszer fordult már elő ilyen. Namost, miután visszajött a net, azóta egyszerően sehogy sem tudom megcsinálni azt, hogy a routeren keresztül netezzek...Elvittem szerelőhöz a routert hátha azzal lett valami cink, de nem..a router tökéletes, a kábelek is rendben vannak. Jelenleg csak úgy tudok netezni, hogy "kiiktatom" a routert, így nincs is semmi gond, ha azonban bekötöm az smc routerem bármit csinálok sehogy sem tudok netezni, csak a kis felkiáltó jeles ikon van kint a tálcán és ennyi. Még valami: nem is tudok belépni a router menüjébe....régebben ha volt valami cink a routerrel, csak beléptem az 192.168.2.1-en..de most hiába írom be..csak a "lap nem jelentíthető meg" üzenetet látom...
    Már minden kipróbáltam ami csak eszembe jutott, de lassan kezdek arra gyanakodni, hogy a kedves tvnetwork b@szott el valamit, és nem az én számítógépemmel van a baj...
    Minden segítség jól jönne

  • basaharc502

    aktív tag

    Sziasztok!
    Kellene nekem egy kis segítség. Konkrétan wifi témakörben...Szóval van egy smc routerem, amik tökéletesen mőködött/működik. A minap megzakadt a net (tvnetwork) amin nem is csodálkoztam, mert nem egyszer fordult már elő ilyen. Namost, miután visszajött a net, azóta egyszerően sehogy sem tudom megcsinálni azt, hogy a routeren keresztül netezzek...Elvittem szerelőhöz a routert hátha azzal lett valami cink, de nem..a router tökéletes, a kábelek is rendben vannak. Jelenleg csak úgy tudok netezni, hogy "kiiktatom" a routert, így nincs is semmi gond, ha azonban bekötöm az smc routerem bármit csinálok sehogy sem tudok netezni, csak a kis felkiáltó jeles ikon van kint a tálcán és ennyi. Még valami: nem is tudok belépni a router menüjébe....régebben ha volt valami cink a routerrel, csak beléptem az 192.168.2.1-en..de most hiába írom be..csak a "lap nem jelentíthető meg" üzenetet látom...
    Már minden kipróbáltam ami csak eszembe jutott, de lassan kezdek arra gyanakodni, hogy a kedves tvnetwork b@szott el valamit, és nem az én számítógépemmel van a baj...
    Minden segítség jól jönne
    .

  • basaharc502

    aktív tag

    válasz saskaa #2157 üzenetére

    Nos, a router "biztosan" jó, mert a szerelőnél egész nap működött, és a szemem láttára lépett be a menüjébe stb...Hazavittem, én összekötöm és nem akar belépni a menübe...A kábelekről meg annyit, hogy ugye 2 db kábel szükséges..egyik ami a modemből megy a routerba, a másik meg ami a router és a számítógép között van. Azt említettem, hogy simán modemen kersztül van net, ééés mind a 2 kábelt kipróbáltam, tehát csak simán a modem és a számítógép között...és volt net mind a 2 kábellal...amiből arra következtettem, hogy a kábelek jók...Fingom sincs mi lehet a baj, volt egy win reinstallom talán akkor történhetett valami? Resetelni természetesen már reseteltem....megpingelni? őő azt nemtom hogy kell :DDD

  • basaharc502

    aktív tag

    Hali!

    Volna egy kérdésem: A mai napon úgy döntötem kipróbálom a windows 7-et 32 bites verziót raktam fel. Nincs is semmi problem egy dolgot kivéve...mégpedig az, hogy nincs hang...az alaplapom gigabyte GMA 770 ds3, és a rajta lévő integrált hangkarit használom. XP alatt nem volt gond vele, felraktam a drivert és már volt is hang...de itt most nemtudom mi lehet a baj, kerestem a neten direkt realtek win 7-hez való drivert, fel is teszi..de akkor sincs hang...mindkét hangszóró ikon ottvan a bal alsó sarokban (a fehér és a realtekes piros is). Ha kihúzom a hangfalat akkor ki is írja, hogy kihúztam, ha bedugom akkor beadja a realtek kezelőfelületet, illetve ha elindítok egy filmet, vagy zenét akkor "látom hogy szól...mmint a zöld csík ugrál le-föl" csak egyszerűen hang nem akar jönni :( :O
    Kérem segítsen valaki, mit lehetne tenni mert én tanácstalan vok!

    Előre is köszi :D

Aktív témák