Hirdetés

Aktív témák

  • basaharc502

    aktív tag

    Sziasztok!

    Kellene nekem egy kis segítség. Konkrétan wifi témakörben...Szóval van egy smc routerem, amik tökéletesen mőködött/működik. A minap megzakadt a net (tvnetwork) amin nem is csodálkoztam, mert nem egyszer fordult már elő ilyen. Namost, miután visszajött a net, azóta egyszerően sehogy sem tudom megcsinálni azt, hogy a routeren keresztül netezzek...Elvittem szerelőhöz a routert hátha azzal lett valami cink, de nem..a router tökéletes, a kábelek is rendben vannak. Jelenleg csak úgy tudok netezni, hogy "kiiktatom" a routert, így nincs is semmi gond, ha azonban bekötöm az smc routerem bármit csinálok sehogy sem tudok netezni, csak a kis felkiáltó jeles ikon van kint a tálcán és ennyi. Még valami: nem is tudok belépni a router menüjébe....régebben ha volt valami cink a routerrel, csak beléptem az 192.168.2.1-en..de most hiába írom be..csak a "lap nem jelentíthető meg" üzenetet látom...

    Már minden kipróbáltam ami csak eszembe jutott, de lassan kezdek arra gyanakodni, hogy a kedves tvnetwork b@szott el valamit, és nem az én számítógépemmel van a baj...

    Minden segítség jól jönne :)

Aktív témák