Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz KTTech #6542 üzenetére

    Noh király.

    Milyen téma?! Minden.. :) Egyelőre nincs kedvem "szakosodni", érdekel minden.

    ..pár napja engem is elkapott a hév, és beszereztem pár példányt. Már felét ki is olvastam. :))
    Van köztük kezdőknek, haladóknak szánt egyed, de van a fotózásról A-tól Z-ig is.

    ..mivel lelkes amatőrnek vallom magam, így a Baki Ádám féle; ZOOM IN - A DIGITÁLIS FÉNYKÉPEZÉS A-TÓL Z-IG c. könyv bejövős volt. Elég szájbarágósan leírja a dolgokat, jó példákkal illusztrálva. /Nem tudom csak véletlen, vagy valóban rokonság állhat a kettő szerző között?! :U /

    Rákerestem az általad említett Baki Péter könyvre, ahogy láttam 1980-as szerzés. Semmi ellenvetésem a régi technikával szemben, - nyilván az alapok egyeznek - de jobban örülnék egy frissebb szerzésű könyvnek, ami akár konkrétan a digitális dSLR-ekkel foglalkozik.

    ..de szívesen fogadok más egyéb tippeket is! :R

    Apropó; National Geographic sorozatokról mi a véleményed?
    Pölö ezt is beszereztem.

    Köszi szépen.

    Üdv.M

    ui.: Félve teszem fel a kérdést, topikot esetleg nem érne egy "Fotós könyvek" c. szoba? :B
    ..ajánlások, megbeszélések, kritikák, stb..

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák