Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benmarcll

    csendes újonc

    Sziasztok kedves fórumozók!

    Szeretnék tőletek segítséget kérni.
    Adott egy Alfa Romeo 145-ös, amely ugyebár egy csapott seggű 3 ajtós autó, azaz nem Sedan. A jelenlegi "hangrendszerem" a következő volna:
    Fejegység: Pioneer MVH-180UI
    Erősítő: Hertz H604
    Első szett: Kicx GFQ 6.2
    Mélynyomó: Hertz DBX 25.3

    Összességében elégedett vagyok a rendszerrel viszont lehet, hogy csak a hülyegyerek mondja belőlem, de úgy érzem , hogy míg az első szettem bírná a nagyobb hangerőt, a mélynyomót már nincs szívem kínozni, és tovább tekerni a hangot felfelé. (Ám ne értsetek félre, szerintem semelyik se nyomja el a másikat, csupán a szettben meg bőven érzek tartalékot)
    Tehát úgy érzem, hogy szükségem lenne egy picit minőségibb mélynyomóra, és egy Gladen SQX 10-et néztem ki, zárt ládában gondolkoznék.
    Mit gondoltok? Vajon harmatgyenge lenne az erősítőm hozzá?

    Illetve ami még érdekelne, hogy előtte egy sima kis aktív Blaupunkt GTB8200 aktív ládám volt. Ehhez képest a jelenlegi, fent írt szett egy totál más világ volt számomra. Vajon a Gladen SQX 10-re történő upgrade is hozna hasonló mértékű "aztak*rva"-t, vagy itt már nem lenne akkora a különbség?

    Előre is köszönök minden választ, és bocsánat, ha amatőr dolgot kérdezek. :)

    Szép estét!

Új hozzászólás Aktív témák