Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tempera

    csendes tag

    Tanácsot szeretnék kérni! Nem értek annyira az autóhifikhez, de lelkes vagyok! :) Jbl 1204Br mélyládám volt eddig Magnat erősitővel, szerettem, de kinőttem! Exide prémium 64Ah aksi, Sony Gt-414 fejegységgel!
    Szóval arra gondoltam, hogy a fejegység marad, mert megvagyok vele elégedve, viszont a mélynyomót erősitővel együtt lecserélem 1db olyan mélyre, ami ha kell letépi a veséjét, annak aki beül hátra :) Nem újat, hanem jól működő használton gondolkodom! Ha van esetleg eladó jelezheted privátban!
    Szóval:
    Dld az új kiszemelt, Dl-122 vagy Dl-124, esetleg ami rms-ben úgy látom erősebb a K1V1 vagy K1V2, bár egyiket sem hallottam még élőben, igy hát a nálam jóval tapasztaltabb és szakavatottabb tagok segitségét kérném:
    - A Jbl-től melyik mennyivel ütősebb?
    - Javitottat ezekből szabad vásárolni?
    - Milyen és hány wattos erősitőre lesz szükségem ezeknek a minőségi meghajtásához? (Kicx KAP-29 jó lehet? )
    - Kondenzátor kellene ehhez a teljesitményhez?
    - Zárt vagy reflex láda jobb ezeknek?
    - A Dl-122 ből találtam két fajtát, lejjebb a képek, igy gondolom mindegyik kiszemeltből van kétfajta, a kérdés miben különböznek és melyik a jobb,megbizhatóbb, melyiket ajánlanátok?


    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák