Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fojtviki

    senior tag

    Sziasztok. Huhh kar volt beleolvasni a topikba, mert szamomra egyszerunek tuno dolog, nem is olyan egyszeru. Szoval venni akarok az autonkba, egy DAB radiot. Nagy valoszinuseg szerint ez lesz az: [link] A dab fontos, viszont ugye ehhez antenna is kellene. Parom azt mondja, hogy o nem furja ki a kocsit :DDD Belso antennakrol meg nem tul jok a velemenyek, ezert kerestem ilyen megoldast: [link] Viszont itt akadt egy kis problemam, amire nem nagyon talalok valaszt :DDD Szoval itt van az eladonal beszerelesi tipp miszerint ennek az elosztonak a kek kabelet a, bocsi bemasolom az angol leirast :Blue wire needs to be connected to the back of you new radio wire labelled (ANT) Electric Car Antenna or (REM) Car Amplifier point Nos a fent linkelt fejegysegen vannak ilyen pontok, vagy, egyszeruen az rca erosito kimenetbe kell bekotni vagy nem ertem? :DDD Ugye most pedig jon amiert kar volt beleolvasnom a topikba. Kellene nekem meg valami normalis hangszoro is. 17 cm-es. Milyet valasszak, 3 utas 2 utas? Elsore ezt neztem: [link] Egyaltalan erdemes a gyarit lecserelni, mert olvasgattam itt, hogy az ajtot le kell szigetelni, amirol neztem videokat :DDD Hat ha itt en ezt mondom a parocskamnak, az tuti elzavar a francba:) Tehat szigetelve tuti, hogy nem lesz. Igazabol ezek a dolgok miattam lennenek, en vagyok zene manias, de tulsagosan nagy igenyeim nincsenne, de a gyari az nem igazan szol szepen. A kocsink egy 2005-os Toyota Avensis T25. Hat elore is koszonom, ha valaki valaszol :DDD

Új hozzászólás Aktív témák