Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz kacsa7 #61963 üzenetére

    hát igen :D nekem annyiból másabb, hogy szerintem ez nem az a szó szoros értelmű generátorzaj, mert akkor jön amikor benyomom a féket -ugye elektromos érzékelő a pedálnál- és amikor "gázt adok" ugye ott is valami kis érzékelő méri, hogy milyen távolságra nyomtam le a pedált és amikor elengedem a gázpedált egyből elhallgat.... én is megpróbálnék vele együtt élni, de amikor a gázadásos dolog van akkor néha bele-bele hallani a zenébe is....

    naaagyon naagy a csend a testeléses tesztelés kérdésem körül :P szabad az erősítőn is megcsinálni, amit a fejen? nagyon hallgattok róla :D ott nem szabad talán? mert ha az nem lehetséges, akkor a multis mérésnél mit hova kell tenni ill. milyen értékek a jók nem jók stb? igaz az rca gondot szinte ki is zárhatjuk, mivel 2párnál lép fel a gond és volt, hogy az egyik párat volt, hogy a másikat helyettesítettem a sub rcajával -természetesen akkor nem a sub jelének továbbviteléért felelt a kábel :)

    csavar letestelésre sem gondolnék, mivel van egy kis emeletes bútortartóm és ezeken vannak az erősítők, igaz arra csavarral van fogatva, de az ugye fa és még az sem érintkezik sehol sem a kasztnival vagy ilyesmi dologgal.... igaz ma már azt is kipróbáltam hogy csak szimplán be volt dobva a csomagtartóba az erősítő és úgy kötözgettem rá a dolgokat de akkor se semmi változás, a gain tekergetésével természetesen halkabb máskor hangosabb, de ezzel nem tekinteném megoldottnak a problémát :)

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák