Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    Sziasztok!

    Régóta gondolokozom rajta, hogy kellene valami jó kis hangrendszer a kocsiba.
    Egy 2003-as kombi fókáról lenne szó.
    Nem értek hozzá, tök hülye vagyok, előre szólok :DDD de azon gondolkoztam, hogy egy ilyen [link] kellene nekem berakni hátra. Sem mélynyomót, sem subot nem raknék be hátra. Kell a nagy csomagtartó na. :)
    Szóval egy ilyet kellene belerakni, lehet még jó is lenne. 1 darabot, nem kell kettő szerintem.
    De itt meg is akadtam hogy hogyan tovább. Milyen fejegység, milyen erősítő. milyen mélynyomó, kábel stb...
    Ebben kérném a segítségeteket, hogy legalább el tudjak valamerre indulni.
    A hangzás az annyi legyen, erősségre, hogy a kasznit ne vágja le a padlólemezről.:D
    Komolyra fordítva a szót, kis hangerőn is szépen, tisztán szóljon a mély,dinamika, legyen benne közép és magas tartomány is. Nem kell 1000 watt meg ilyenek.
    Gyárilag egy 4 hangszórós rendszer van benne, gyári 2 dines egységgel.
    Fejegység az inkább 2 din, flac-ot is tudjon lejátszani usb, meg ami a 21. században már alap. Van egy Kenwood kiszemelve, DPX-5000BT a típusa a fejegységnek. Itt meg is állt a tudomány. Milyen márkájú legyen a hangszóró, ha nem jó a fejegység, akkor valami mást ajánljatok légyszíves. :)

    Tudnátok ebben segíteni, hogy mi lenne ezek után a megoldás a hangrendszerre?
    Persze ha nem jól gondolom, akkor javítsatok ki, csak ezt úgy magam kezdtem el "összerakni"
    Szóval ebben a dologban szeretném kérni a segítségeteket! :R

    [ Szerkesztve ]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák