Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Akos1994

    aktív tag

    Naaah.. Három napnyi fagyoskodás után nagyjából kész lettem mindkét ajtóval.. Kábelezés (kácsa ls15 / ls25) is még egy merő sz.pás volt, én hülye behúzhattam volna még kora ősszel amikor nem -3 volt.. :W
    Belső lemezt egész kellemes volt a 22 fokos szobában csinálni, és az is kellemes csalódás volt, hogy a külső lemeznél is boldogultam a -3 / -4 fokban csupán egy hajszárítóval. Lassan haladtam, k.rva sokat kellett melengetni a hannot, ha ledobtam a földre 5 percig akkor utána úgy tört mint a ropi, ha nem melegítettem meg újra.. De utána amikor már kihűlt megpróbáltam a lemezről letépni/lehúzni és mint a beton úgy ragad, szóval lehet ilyen hidegben is bituzni csak türelem-türelem.. Én rosszabbra számítottam.
    Kiemelőkeret 6-os süllyesztett fejű metrikus csavar+alátét és anyával ajtólemezre fogatva, kiemelő és lemez között pedig a rések telibe nyomva sikaflex-el, kiemelő és hangszóró között pedig egy vékony szivacs karika "tömítésnek"..
    Magas is éppenhogycsak bement a gyári helyre, ott is bitu+szivacs körbe és minnél közelebb helyezve a rácshoz..Meglátjuk, hogy muzsikál majd ott bent.
    Kipróbálni még nem tudtam mert be kéne húzni a 10-es kábel helyére 25-öst és kettéosztani + szettnek az erőt berakni aztán már totál kimerültem, kicsit elegem van már a beépítésből, de ami késik nem múlik.. :U

    (#58530) pengusz77: Kaptam én már, kb 2 éve amikor az előző autómat csináltam.. :D Azóta ez már egy másik, "leselejtezett" hajszárító, direkt nekem ilyen gányolásokra, szóval no para. :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák