Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peti85

    senior tag

    Sziasztok!

    Sikerült beszereznem biztosítékot az Audison SRx4 erősítőmbe. A Hififutár-nál vettem 15A-es miniANL biztosítékot. Egyedül Connection(Audison) gyárt ilyet (15A-eset), még eBayen, Aliexpressen sincs más. Csak azért írom, ha más is ilyen helyzetbe kerülne.Leszedtem róla a műanyag burkolatot, így már simán felment a régi helyére:

    Azonban sajnos nem csak a biztosíték ment ki :O Az új bizti beszerelése után, amikor vissza akartam kötni a tápot, elkezdett szikrázni, megijedtem és gyorsan kihúztam, de amperszag és egy kis pukkanás lett az eredmény. Szemmel látható "sérülés" is van:

    Vége az erősítőmnek? Van esély a javításra, vagy nem is érdemes foglalkozni vele?

    Karosszériásnál volt az autóm . Én szereltem le a kárpitokat, így a hangszórókat is mielőtt vittem, a hangszóró vezetékeket szépen leszigeteltem, de amikor visszakaptam az autót, a szigetelés nem volt meg kábelek végén és láttam, hogy a biztosíték kiment. Gondoltam az megvédte, azt kicserélem és jó lesz, de sajnos nem :(

    HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

Új hozzászólás Aktív témák