Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    Na, elkezdtem az install beszerelését. Két napja sikít a fúró meg a dekopír...de még messze vagyok. Megcsináltam a csomagtartóba az erősítők tartóját, a kábelek elvezetését, és behúztam az ajtókba a hangszórókábelt. Ez utóbbi tömény szopás volt, áthúzni az ülések alatt (persze kárpit alatt), mire a gyári csatlakozókon meg gumiharangokon áthúztam, de sikerült végül. A másik ajtónál a szintidő 60 perc volt elejétől a végig, bontással és visszaépítéssel stb. Próbáltam elkerülni a többi kábelt, de mindenhol fut valami, ami kikerülhetetlen (ECU kábelköteg anyós lábtérben, megkerülhetetlen...bal oldalon egyéb elektromos dolgok, mint hátsó lámpák stb mennek hátra, ülés alatt üzemanyagpuma tápvezeték stb) remélem nem szed össze semmit.
    Hangszórók egyelőre nincsenek bent, mert a kiemelőkeret nincs kész...ha minden jól megy akkor holnap, de még a gyári ajtóborítást is át kell alakítani plusz nem jött meg a második tápkábelem, így szerintem jövő hétvégén lesz kész valamennyire, aztán jövő hónapban az ajtók szigetelése, most arra nem volt idő meg keret. Hulla vagyok így is...

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Új hozzászólás Aktív témák