Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PiciPeti

    őstag

    válasz s4tch #37579 üzenetére

    Nekem a kényelmetlenség ott kezdődik, hogy nincsenek gombok. (kivéve hangerő)

    Tehát ha számot akarok váltani, vagy forrást, vagy albumot, akkor nézni kell a kijelzőt, és ott babrálni. Ez vezetés közben egyrészt veszélyes, másrészt kényelmetlen.
    Sok mindent tud, ez nem vitás, de ezeket egy átlagos okosteló is tudja. Amellett meg lehet egy normális fejegység, amin lehet zenét hallgatni, és normálisan kezelni.

    A sok tudásból is sok hátrány származik. Pl navigáció közben számot váltani, vagy mi van ha a család filmezni akar, te meg navigálni, stb, stb...
    Sose voltam híve a mindent egy eszközbe zsúfolásnak, mert egy idő után az alap funkció rovására fog menni.

    Szóval szerintem okosteló+tartó és mellé egy jó fej. A pio 80prs például teljesen jó lenne sztem is.

    Hja, majd elfelejtettem:
    Nekem nem volt, de nem is lesz. Két ilyet hallottam eddig, az egyiket egy egész jó körítésű rendszerben Roki 4004, 4002, roki középkat első szett, roki p2 láda. Itt egyértelműen e fej volt a szűk keresztmetszet, akárhogy állítottam, nem lett jó.

    A másikba csak úgy beültem, máig nem tudom mi volt benne, de ott is ugyanazt a tompaságot, és cukormázat hallottam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák