Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz runner 125 #36768 üzenetére

    Nekem egy Multiplában volt, mindent tud technikailag, van alacsony és magasszintű bemenet, fázisfordítás, állítható szűrő és állítható kiemelés, sőt, ebbe remote szál se kell, mivel automatikusan kapcsol, ha jelet érzékel, kikapcsol, ha nem érzékel, teljesen korrekt darab. A méreteihez képest nagyon nagyon korrekt hangja van, bár én ezt a részét aszerint ítélem meg, hogy reflex ládát egy vödör bagollyal benne sosem vennék, csak zárt ládákat használtam. Szépen szól, lehet neki nyomatni rendesen, akár egy gyári rendszer alá is dolgozik, de persze hangnyomásversenyre nem ilyennek kell menni. Én kb 3/4 hangerőn használtam, nem kellett több a gyári hangszórók + első selyemdóm magas mellé. Élvezhető zenehallgatásra kiváló, hallatszik kívül is rendesen, viszont frenkizésre, kisköcsögös- dübörgős, gyalogosokkal szemkontaktot keresős falun keresztülgurulásra nem alkalmas.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák