Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabbana

    aktív tag

    Sziasztok!

    Segítségeteket kérném. Vettem egy Laguna mk1 (nem kombi, 5 ajtós) szgk-t, amibe zenét szeretnék építeni. Az eddigi autómbaan (3 ajtós F-astra) volt egy Alpine 9873 fejegység ami éjjel kivilágította a szememet a kék gombjaival, audiosystem 165 lapos verziója az ajtóban, 25 ös audiosystem láda, meg 2 db F2 190 erősítő a szettnek meg a subnak.

    A két erősítő meg a sub egy barátomé lett, aki most visszaeladná nekem baráti alapon 60ért az alábbi cuccokat:
    Alpine cd98-81R 3 éves,
    2 db f2 190
    meg a sub ládával, meg az összes kábele amit húsz körül vett, egy ToyotaCorrolában volt minden, tudomásom szerint vigyázott rá, az egyik erősítőt én használtam utoljára mert nem építette be. Az astrában eladáskor benne maradt a lapos 165, meg az alpine 9873, azok már nincsenek meg.
    Kérdés, hogy megéri-e ennyiért, és még kell vennem egy új mx 165öt 30ért. Árértékarányban gondolkodom.

    A másik oldala a dolognak, hogy a Laguna ajtaja lényegesen nagyobb, vastagabb, abba már belefér az AS mx165, meg gondolkodom ezeken a cd nélküli fejeken ami már tudja a flacet, de a kenwood márka eddig távol állt tőlem, bluetooth kihangosítás jól jönne, éskicsit tartok a hangminőségtől, mert gondolom a cd az cd.

    Ti mit döntenétek?

    Az életben nincs felesleges tapasztalat...

Új hozzászólás Aktív témák