Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor26

    tag

    válasz Viktor26 #22203 üzenetére

    Sziasztok,

    Kicsereltem az RCA-t egy jobban arnyekolt Audison-re, igaz, hogy beleposzintu kabel, de tokeletesen eleg lesz, es meg az ara is remek volt. A zaj megszunoben van, az RCA-kat attelepitettem a masik kuszob ala, itt csak egy elektromos kabel fut hatra, de ez mar ugy tunik nem zavar be a jelbe. A hsz kabeleket is at fogom oda telepiteni, azok meg jelenleg is az elektromos kabelek mellett mennek...

    Viszont most masik hibaval kuzdok... Van egy JBL GTO 4000-es erositom, nagyon szep hangja van, csak az a baj, hogy a rear bemeneti RCA kicsit laza volt, a muanyag haza eltort, es igy kontakthibas volt a jobb oldali RCA aljzat. Az ki lett cserelve, csak osszerakasnal a srac, aki csinalta, figyelmetlen volt, es benne hagyott egy csavart, amelyik menet kozben az egyik bal kanyarban vmit rovidrezart. Es most egyaltalan nem mukodik az erosito. Ha rakotom a tapot, azonnal kicsinalja a biztositokat, igy nem is kiserleteztem vele tovabb, vmi nagyon zarlatos maradhatott benne.

    Tudtok ajanlani valaki megbizhato embert, aki meg tudja nekem javitani? Az ismerosombol kicsit elegem lett emiatt, nem akarom visszavinni hozza ezek utan, hogy bennehagy egy csavart...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák