Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudeee

    őstag

    válasz hackeeeee #16349 üzenetére

    Eddig három driver volt telepítve: 9.7, 10.3 és most a 10.4 van fent.
    Mindegyikből csak a display drivert raktam fel és ATT-ot használok mellé. A probléma mindegyik meghajtónál jelen volt/van és akkor is amikor az ATT-ot kikapcsoltam. DirectX9 frissítést is végeztem. A kártya furmarkban és 3dmark06-ban az összes beállítással rendben van (nagy felbontás és minden szűrő padlón). A gpu max. hőmérséklete furmarkban tetőzött ami 50fok, a memio is max. 50fok a monitorozó program szerint. A kártyát egy Accelero S1 hűti 12centis venti társaságában 5V-on. Annyit érdemes tudni, hogy ami nekem van egy Powercolor PCS+ modell ami gyárilag 665Mhz-es GPU frekivel működik.
    Rátérve a kérdésedre, más játékoknál is tapasztaltam képhibát. A videoban lévőt pl. a wow-ban (nagyon ritkán de bizonyos kameraszögben be-bevillan ugyan ez a fekete kockás képhiba - gpu terhelés ~30-35% körül mozog és ugye DX8.1-et használ a játék tudtommal) de NFS Shiftnél is mintha lenne valami a menüben - ritkán ugyan és más jellegű de mintha lenne.
    Abu85 azt javasolta, hogy próbáljam csökkenteni az órajelet hátha változik valami - munka után meg is nézem.
    A gpu-nak adott feszültség lehet befolyással a képi megjelenítésre, vagyis alulfesz vagy túlfesz esetén lehetne látni valami rendellenes hibát?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák