Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b0bcat

    addikt

    válasz lalszi #98 üzenetére

    Vágom. Híresen jó kis "alap" droid. :)

    Én egy OT-995-ön gondolkodtam sokáig, de mire rászántam magam a telefoncserére, addigra sok "rosszat" olvastam róla (tragikomédiába hajló hónapokon keresztül azt olvasni, ahogyan mindenki az ICS-re áhítozik, ami csak nem akar jönni - lásd a WayteQ 5"-os GPS-es tabletje), szóval elment a kedvem tőle, ráadásul tényleg gombokért utánam vágták az Ascend-et, utána pedig "beleszerettem" a kínai tepsikbe, és az eddigi tapasztalatok alapján ez az első generációs aTab5 alapból megbízhatóbb és stabilabb, mint az OT-995 az agyonvariált ROM-okkal. :U (Remélem, ezt Alcatel-esek nem olvassák, mert egyrészt abszolúte szívem csücske az Alcatel a mai napig, másrészt pedig nem akarom szidni a 995-öt, pláne, hogy nekem sosem volt. :B)

    Nekem ma csinált valami érdekeset a gép (ami nem rémlik korábbról): ha nem tölt be valami oldalt a böngésző időben, és bizergálom a képernyőt (húzogatom az ujjam rajta, hogy történjen már valami), akkor néha bezár a böngésző. Csak úgy. (Miközben 250+ mega szabad RAM van... :U) Ezért kérdeztem, milyen böngészőt használtok. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

Új hozzászólás Aktív témák