Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton111

    aktív tag

    válasz thomgrande #8399 üzenetére

    Nem ezt Bernardós fazont akarom lekoppintani annak ellenére hogy nagyon pofás kis darab , nálam az elemekből összerakható a jobb, mert nincs akkora helyigénye, csak elgondolkoztam a tolóasztal részén hogy ezt meg lehetne csinálni csapágyazva esetleg valamilyen vastagabb,falú pont megfelelően cikcakkos keresztmetszetű alu szelvényből, ha olcsón vesztegetnék .Kombinálva lamináltbevonatú rétegelt anyagggal ,ami semmivel sem rosszabb az alumíniumnál .Felülete kemény rugalmassága ereje kiváló

    Soká: én egy natúr rtg lem asztalon tizedmm pontosan marok (ezt most gyakorlati tapasztalatból mondom a csapozást ott készítettem )ez a faiparban tökéletesen kielégítő .
    Hát még ha le dekoritozom.kétoldalról :)
    Az alu ide nem ad több pontosságot , mert századozni faiparban értelmetlen, mert a fa dagad-zsugorodik .Attól te még századozhatsz, engem nem zavar :)

    Az olcsó szerszámnál a sarkallatos pont ,majd az éltartósság lesz.Az olcsó ajándékba kapott piaci vésőimet én kidobáltam, mert nem lehetett megélezni , vettem először narexet, aztán 5 év múlva stubayt és ég és föld a különbség mind a két váltásnál (az utolsó vétel az aprószeget elvési csorba nélkül)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák