Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton111

    aktív tag

    válasz Soká #8352 üzenetére

    Hát erre kíváncs vagyok .Ha a CMT alterego színén múlik a marás akkor tökéletes.(félek hogy ez nem lézer és nem a színén múlik) A 10.000-es készlet ami 6500 erről eszembe jut egy hasonló dolog amibe én nem ugrottam bele .Kisebbségi uriember az utcán hiltinek titulált piros dobozos betonfúrónak látszó tárgyat kínált eladásra 25000-ért ami az alku végére 15000 lett.
    Másnap már csak 10.000Ft .én nem vettem meg, de a fővállalkozó az igen.
    Egy héttel korábban mástól 16000-ért ugyanolyat. 2 hét múlva kettétörött a tokmánya :D
    Tanulság: a nyilvánvalón kívül annak az úrnak aki eladta nyilván a 10.000-en még haszna volt!
    Tehát 25000-ről indított ,mert nem tudta mennyire vagyunk madár, és végül utánunkszaladt hogy 10.000-ért eladja .Tehát a gép 5000Ft-ot érhetett!!!! Szerintem ez a marókészlet is kb a felét érheti mint amennyi az "utolsó" ára. Ettől függetlenül lottón lehet nyerni és a gagyi néha jól sikerül. Példul volt egy 10 éves skil csiszoló egy olyan sorozat tagja amelyek 10 évig iparban nyüstölve se mentek tönkre (se előtte se utána, nemgyártottak jót és persze nem hülye senki hogy eladja ha kifogta a jót) tehát nem lehetetlen gagyiból kifogni és lottón nyerni mindkettő szerencsejáték , hosszútávon (kidobálva egynehány selejt szerszámot miközben a munka is kárát látja)többe kerül mintha csak úgy vennénk egy ipari középáras szerszámot.(a lottón meg hosszú távon csak a szerencsjáték cég nyer) Tavaly év végén CMT-ből betankoltam egy céges házivásárban akciósan ,ezért kíváncsian várom az élménybeszámolót gagyiland terméke mit tud, érdemes volt-e minőségbe fektetnem ? :)Kinézetre megszólalásig tökéletesen néz ki.De lehet hogy csak a megszólalásig...

    [ Szerkesztve ]

  • bbchris

    senior tag

    válasz Soká #8352 üzenetére

    Így első ránézésre jónak tűnik . Egy ilyen marókéseken látni ha jól ki van munkálva akkor már olyan túl rossz nem lehet . Ez volt a gyakorlati tapasztalat is hogy amit ilyen részletesen kidolgoztak azokkal nem volt baj . Úgy néz ki mintha CMT lenne , de az is lehet hogy tényleg CMT csak nem látták el védjeggyel , volt olyan tapasztalatunk hogy egyes gyártók kiadnak olyanokat olcsóbban ami vagy nem sikerült úgy vagy valamilyen teszten elbukott és eladta az olcsóbban hogy ne legyen veszteség . Lehet hogy ez is ilyen , ha nem üt akkor semmi gond nincs vele és nem is lesz .

Új hozzászólás Aktív témák