Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton111

    aktív tag

    válasz thyeby #5323 üzenetére

    A dekopírt használtan vettem már többéves kisipari használat, mindenféle emberek használták előttem. S
    Sisak nem fejre , hanem a körfűrészre , :) nem azért hogy be ne üsse a fejét a fűrészlap, hanem hogy ne dobálja a szemem közé a port , hanem egy elszívócső bevezetésével vigye el. Persze ha repülne a lapka , vagy ennél többször egy elmetszett göcs, csomó azt is megfogná vagy nem engedné hogy szemközt hajintson ha hosszában spaltolsz éppen .Körfűrészeken kötelező védőfelszerelés a hasítóékkel együtt.
    Aki nem akar hosszútávon balesetet annak nem árt meg,ha ismeri és betartja a munkavédelmet.Tennék ide róla fotót de a pdf fotó nehezen tudom használhatóvá tenni
    Ez nem én vagyok a képen festoolra nem spendírozok a makitához képest 3x-os árban van csak egy fotó a védősisakról ami nehezen látszik mert átlátszó, de éppen az a jó benne :K

    Persze a német munkás 1millát keres nem zavarja ha 2 havi bérét szerszámra költi beruházáskor.De kínai, bhopáli , afrikai, indiai emberbl meg100x több van aki 1 év alatt sem keresi meg a 10-edét.
    Szóval én is nyugodtabb lennék ha mellényzsebből tudnám a szerszámot fizetni az tény, de ragaszkodom a minőséghez.Ez nálam alapbeállítottság
    Pásztorbicskával pedig nagyon nehéz profin dolgozni. Néha bele kell áldozni (én olyankor szoktam amikor pénzt kapok a munkámért :N ) De alaposan megnézem mit érdemes megvenni.
    És nálam a szerszámok úgy 20 évig kitartanak általában (amennyiben lehetséges ) ha rajatm múlik. És használom őket nincsenek vitrinben :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák