Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SCH04

    csendes tag

    válasz Loobelt70 #29933 üzenetére

    Ne viccelj!
    Nincs semmi titok legalábbis nálam. Sokan megvezettek az elején, nem a frankót mondták el. Tudni kell válogatni a tanácsok között.
    Informatikusnak készültem, pár évet jártam, aztán a fater lerobbant ápolni kellett, nem akartam otthonba adni, így valamit kellett kezdeni egy kis faluban a világ végén. Volt a kárpótlás, vettem erdőket aztán így jött a fűrész. Egyszer bejött a Makovec egyik embere, megmért egy tölgy pallót tolómérővel, aztán jöttek a melók.
    Restaurátorok,asztalosok, bútorgyárak, külföldi megrendelések stb. Ahogy jött OV nem lett több megrendelés.
    Nem akarok sírni, csak egy kis rövid történelem.
    Kezdd ott, hogy megnézed hány ampert tudsz varázsolni, mert minimum 22kW-os motor kell ezzel kis előtolással bármilyen rönköt tudsz szelni. Jön még három motor hidraulika, lap le-föl, előtolás ehhez kell egy frekvenciaváltó ami húzós. Ezek 2-2,2kw motorok. A lap le-föl hajtóműves. A legfontosabb a tengelyek CMO4 mindenképpen hőkezelt, és kúpra kell a kerekeket, ehhez egy nagyon spéci esztergályost kell keresned.
    Jön még az elektronikai rész, mágneskapcsolókból egy csomó. Nehogy üzletbe vedd meg!
    Fölöslegesen ne költsd el a pénzed, kérdezz és segítek.

Új hozzászólás Aktív témák