Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz Speciali #11174 üzenetére

    "De ha nulla ft-ból akarsz netezni"

    Nem akarok én ingyen a világon semmit, de a pofátlanságért nem adok egy kanyi vasat se - az nálunk nem szívesen látott vendég.
    Igen, ötezer pénz körül kihozható a TV és a NET. Ha ezt megfejelik 1-2 ezressel, lehet, hogy sose váltok, de duplánál is többet kérni? És ez a kevesebb, az eljárás a zavaró, hogy aki most lép be a rendszerükbe, annak feleennyi se, nekem a hűségért vastag lóf@sz jár a seggembe, s amikor szóvá teszem, bólogatnak, hogy úgy van, uram.
    A médiabox itt van két éve - soha egyikőnk sem késleltetett, meg videotározott vele. A fizetős filmek meg nevetségesek. Van ribillió csatorna, ribillió műsorral, de én válasszam ugyanazt borsos pénzért. Lassan vált, akadozik, sokszor lefagy, és ami a legjobban zavar, nincs rajta kikapcsológomb. Ki kell húzni a konnektorból éjszakára, mert engem rémül idegesítenek a világító csirivirik a sötétségben. És az is idegesít benne, hogy nem lehet egy csatornát törölni, mint bármelyik TV készüléken. Kapkodva ugrok túl a hír tévén és társain, a videotár reklámcsatornája meg fizikai fájdalmat okoz. A vezetékes telefon pedig idejétmúlt lom a házban - még ingyen is.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák