Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton111

    aktív tag

    válasz thyeby #5399 üzenetére

    Ezt még ki kell találni ha DVD-re teszem avi formátumban vagy winrarban is megvan a letöltött kibontatlan eredeti állaapotban .A winrar ugyaanis jobban bírja a másolás procedúrát akko az jó-e ? Milyen windowsod van ?XP vagy vista? Ha kell akkor kodeket a film lejátszásához winrart a kibontásához is teszek a dvd-re .Telepíted a winrart és akkor ki tudod bontani vele a filmet . Telepíted a kodeket és le tudja a számítógéped játszani a filmet jó esetben.(mindkettő progi kicsike)
    Filmjátszáshoz gépben egy 4gigaherces proci sztem nem árt vagy ami (az enyém 2,2core duó, 1-2Gigás filmeket simán viszi)Meg nyilván kell egypár üres giga a winyón a filmnek. (2-5)

    Mert dvd játszóban lejátszható DVD-t még nemigen irtam.
    Winchesterről szoktam lejátszani a filmeket a számítógépen, avi formátum,(a TV-vel sajna nem lehet összekötni ahhoz kéne 1 újabb típusú tv)
    De ha nagyon profi vagy akkor felteszem a fimet a netre megadom a linkjét és letöltöd.
    Ha a fentebbi megoldás a jobb akkor ha erre jársz Budapesten akkor felcsippented a DVD-t nálam :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák